GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Wyniki - Kolejka 2 (15.08.2018) Wybierz kolejkę:

¶roda, 15 sierpień 2018
17:00    AKSAKS Mikołów-KSGGórnik MK4:0
17:00    LKSLKS Ł±ka-POGPogoń Imielin1:3
17:00    KSPPiast Bieruń-LKSSokół Wola2:0
17:00    PODPodlesianka K.-GKSUrania R.¦l.5:0
17:00    MKSMKS Lędziny-KSGGórnik 093:0
17:00    MKSMKS Iskra-BKSSparta Kat.1:2
17:00    LKSLKS Ogrodnik-SRSFortuna Wyry1:1
17:00    WYZWyzwolenie-LKSLKS Studzienice1:2

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) AKS AKS Mikołów 8:2 
2 (6) POD Podlesianka K. 7:1 
3 (5) MKS MKS Lędziny 6:2 
4 (3) LKS LKS Studzienice 5:1 
5 (6) POG Pogoń Imielin 5:2 
6 (4) SRS Fortuna Wyry 4:2 
7 (8) GKS Urania R.¦l. 1:5  -4 
8 (10) BKS Sparta Kat. 4:4 
9 (15) KSP Piast Bieruń 2:1 
10 (2) LKS Sokół Wola 4:5  -1 
11 (16) LKS LKS Ogrodnik 1:4  -3 
12 (9) LKS LKS Ł±ka 4:7  -3 
13 (11) WYZ Wyzwolenie 3:6  -3 
14 (14) MKS MKS Iskra 2:5  -3 
15 (12) KSG Górnik 09 1:5  -4 
16 (12) KSG Górnik MK 1:6  -5 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Pogoń Imielin25:26
2 Urania R.¦l.23:16
Fortuna Wyry23:14
AKS Mikołów14:03
Piast Bieruń12:03
Górnik MK16:13
Podlesianka K.15:03
LKS Studzienice13:03
MKS Lędziny13:03
10 Sparta Kat.28:53
11 Sokół Wola24:43
12 LKS Ogrodnik11:11
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra11:20
15 LKS Ł±ka11:30
16 Górnik 0922:50
  MF/AP
Podlesianka K.38:19
Pogoń Imielin38:39
3 Urania R.¦l.33:66
AKS Mikołów28:26
MKS Lędziny37:46
LKS Studzienice25:16
Sparta Kat.310:66
Fortuna Wyry34:25
Piast Bieruń33:43
10 Górnik MK37:73
11 MKS Iskra35:63
12 Sokół Wola34:63
13 Wyzwolenie33:61
14 LKS Ogrodnik33:101
15 LKS Ł±ka35:130
16 Górnik 0932:80
  MF/AP
Podlesianka K.23:16
MKS Lędziny24:43
Sparta Kat.12:13
AKS Mikołów14:23
MKS Iskra24:43
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Fortuna Wyry11:11
Wyzwolenie10:01
10 LKS Ogrodnik22:90
11 Górnik MK21:60
12 Górnik 0910:30
13 Urania R.¦l.10:50
14 Piast Bieruń21:40
15 Sokół Wola10:20
16 LKS Ł±ka24:100