GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Wyniki - Kolejka 3 (18.08.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 18 sierpień 2018
11:00    GKSUrania R.¦l.-MKSMKS Lędziny2:1
11:00    KSGGórnik MK-LKSLKS Ł±ka6:1
17:00    SRSFortuna Wyry-WYZWyzwolenie0:0
17:00    BKSSparta Kat.-LKSLKS Ogrodnik6:2
17:00    KSGGórnik 09-MKSMKS Iskra1:3
17:00    LKSSokół Wola-PODPodlesianka K.0:1
17:00    POGPogoń Imielin-KSPPiast Bieruń3:1
niedziela, 19 sierpień 2018
17:00    LKSLKS Studzienice-AKSAKS Mikołów0:4

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) AKS AKS Mikołów 12:2  10 
2 (2) POD Podlesianka K. 8:1 
3 (5) POG Pogoń Imielin 8:3 
4 (7) GKS Urania R.¦l. 3:6  -3 
5 (3) MKS MKS Lędziny 7:4 
6 (4) LKS LKS Studzienice 5:5 
7 (8) BKS Sparta Kat. 10:6 
8 (6) SRS Fortuna Wyry 4:2 
9 (9) KSP Piast Bieruń 3:4  -1 
10 (16) KSG Górnik MK 7:7 
11 (14) MKS MKS Iskra 5:6  -1 
12 (10) LKS Sokół Wola 4:6  -2 
13 (13) WYZ Wyzwolenie 3:6  -3 
14 (11) LKS LKS Ogrodnik 3:10  -7 
15 (12) LKS LKS Ł±ka 5:13  -8 
16 (15) KSG Górnik 09 2:8  -6 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów514:115
Sparta Kat.618:1012
3 Urania R.¦l.615:1112
Pogoń Imielin610:711
Fortuna Wyry610:611
Podlesianka K.512:210
MKS Lędziny58:410
Sokół Wola617:159
Piast Bieruń511:69
10 Górnik 09612:129
11 LKS Studzienice612:128
12 MKS Iskra58:87
13 Górnik MK59:77
14 LKS Ogrodnik54:84
15 Wyzwolenie69:154
16 LKS Ł±ka56:124
  MF/AP
AKS Mikołów1133:730
Pogoń Imielin1123:1223
Podlesianka K.1121:523
Sparta Kat.1128:1521
MKS Iskra1118:1619
LKS Studzienice1125:2617
Fortuna Wyry1116:1217
Górnik MK1120:1816
9 Urania R.¦l.1123:3015
10 MKS Lędziny1115:1415
11 Sokół Wola1124:2314
12 Piast Bieruń1113:1512
13 Górnik 091116:339
14 LKS Ogrodnik118:248
15 LKS Ł±ka1113:317
16 Wyzwolenie1115:305
  MF/AP
AKS Mikołów619:615
Podlesianka K.69:313
Pogoń Imielin513:512
MKS Iskra610:812
Górnik MK611:119
Sparta Kat.510:59
LKS Studzienice513:149
Fortuna Wyry56:66
Sokół Wola57:85
10 MKS Lędziny67:105
11 LKS Ogrodnik64:164
12 Urania R.¦l.58:193
13 LKS Ł±ka67:193
14 Piast Bieruń62:93
15 Wyzwolenie56:151
16 Górnik 0954:210