GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Wyniki - Kolejka 3 (18.08.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 18 sierpień 2018
11:00    GKSUrania R.¦l.-MKSMKS Lędziny2:1
11:00    KSGGórnik MK-LKSLKS Ł±ka6:1
17:00    SRSFortuna Wyry-WYZWyzwolenie0:0
17:00    BKSSparta Kat.-LKSLKS Ogrodnik6:2
17:00    KSGGórnik 09-MKSMKS Iskra1:3
17:00    LKSSokół Wola-PODPodlesianka K.0:1
17:00    POGPogoń Imielin-KSPPiast Bieruń3:1
niedziela, 19 sierpień 2018
17:00    LKSLKS Studzienice-AKSAKS Mikołów0:4

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) AKS AKS Mikołów 12:2  10 
2 (2) POD Podlesianka K. 8:1 
3 (5) POG Pogoń Imielin 8:3 
4 (7) GKS Urania R.¦l. 3:6  -3 
5 (3) MKS MKS Lędziny 7:4 
6 (4) LKS LKS Studzienice 5:5 
7 (8) BKS Sparta Kat. 10:6 
8 (6) SRS Fortuna Wyry 4:2 
9 (9) KSP Piast Bieruń 3:4  -1 
10 (16) KSG Górnik MK 7:7 
11 (14) MKS MKS Iskra 5:6  -1 
12 (10) LKS Sokół Wola 4:6  -2 
13 (13) WYZ Wyzwolenie 3:6  -3 
14 (11) LKS LKS Ogrodnik 3:10  -7 
15 (12) LKS LKS Ł±ka 5:13  -8 
16 (15) KSG Górnik 09 2:8  -6 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.¦l.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Ł±ka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.¦l.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Ł±ka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.¦l.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Ł±ka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501