GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Wyniki - Kolejka 4 (25.08.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 25 sierpień 2018
11:00    MKSMKS Lędziny-LKSSokół Wola2:2
17:00    AKSAKS Mikołów-LKSLKS Ł±ka4:0
17:00    KSPPiast Bieruń-KSGGórnik MK3:1
17:00    PODPodlesianka K.-POGPogoń Imielin0:2
17:00    MKSMKS Iskra-GKSUrania R.¦l.4:2
niedziela, 26 sierpień 2018
11:00    WYZWyzwolenie-BKSSparta Kat.2:2
17:00    LKSLKS Ogrodnik-KSGGórnik 092:0
17:00    LKSLKS Studzienice-SRSFortuna Wyry2:2

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) AKS AKS Mikołów 12  16:2  14 
2 (3) POG Pogoń Imielin 12  10:3 
3 (2) POD Podlesianka K. 8:3 
4 (5) MKS MKS Lędziny 9:6 
5 (6) LKS LKS Studzienice 7:7 
6 (7) BKS Sparta Kat. 12:8 
7 (8) SRS Fortuna Wyry 6:4 
8 (11) MKS MKS Iskra 9:8 
9 (4) GKS Urania R.¦l. 5:10  -5 
10 (9) KSP Piast Bieruń 6:5 
11 (12) LKS Sokół Wola 6:8  -2 
12 (14) LKS LKS Ogrodnik 5:10  -5 
13 (10) KSG Górnik MK 8:10  -2 
14 (13) WYZ Wyzwolenie 5:8  -3 
15 (15) LKS LKS Ł±ka 5:17  -12 
16 (16) KSG Górnik 09 2:10  -8 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów514:115
Sparta Kat.618:1012
3 Urania R.¦l.615:1112
Pogoń Imielin610:711
Fortuna Wyry610:611
Podlesianka K.512:210
MKS Lędziny58:410
Sokół Wola617:159
Piast Bieruń511:69
10 Górnik 09612:129
11 LKS Studzienice612:128
12 MKS Iskra58:87
13 Górnik MK59:77
14 LKS Ogrodnik54:84
15 Wyzwolenie69:154
16 LKS Ł±ka56:124
  MF/AP
AKS Mikołów1133:730
Pogoń Imielin1123:1223
Podlesianka K.1121:523
Sparta Kat.1128:1521
MKS Iskra1118:1619
LKS Studzienice1125:2617
Fortuna Wyry1116:1217
Górnik MK1120:1816
9 Urania R.¦l.1123:3015
10 MKS Lędziny1115:1415
11 Sokół Wola1124:2314
12 Piast Bieruń1113:1512
13 Górnik 091116:339
14 LKS Ogrodnik118:248
15 LKS Ł±ka1113:317
16 Wyzwolenie1115:305
  MF/AP
AKS Mikołów619:615
Podlesianka K.69:313
Pogoń Imielin513:512
MKS Iskra610:812
Górnik MK611:119
Sparta Kat.510:59
LKS Studzienice513:149
Fortuna Wyry56:66
Sokół Wola57:85
10 MKS Lędziny67:105
11 LKS Ogrodnik64:164
12 Urania R.¦l.58:193
13 LKS Ł±ka67:193
14 Piast Bieruń62:93
15 Wyzwolenie56:151
16 Górnik 0954:210