GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 1 (26.08.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 25 sierpień 2018
11:00    WAWWawel Wirek-KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów3:0
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-GKSUrania II R.¦l.0:0
niedziela, 26 sierpień 2018
11:00    PKSPKS Józefka-STRStrażak Mikołów6:1
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-MKS¦l±sk II ¦w.1:1
11:00    TPTP Jastrz±b-UKSUKS Szopienice2:0
11:00    KOLKolejarz Kat.-AKSAKS II Mikołów3:0
11:00    MKSMKS II Siemianowice-GKSGieksa II-:-

01 02 03 04 05   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) PKS PKS Józefka 6:1 
2 (2) KOL Kolejarz Kat. 3:0 
- (2) WAW Wawel Wirek 3:0 
4 (4) TP TP Jastrz±b 2:0 
5 (5) HET KS Hetman 22 Katowice 1:1 
- (5) MKS ¦l±sk II ¦w. 1:1 
7 (7) GRU Grunwald R.¦l. 0:0 
- (7) GKS Urania II R.¦l. 0:0 
9 (9) STR Strażak Mikołów 1:6  -5 
10 (10) GKS Gieksa II 0:0 
- (10) MKS MKS II Siemianowice 0:0 
12 (12) UKS UKS Szopienice 0:2  -2 
13 (13) AKS AKS II Mikołów 0:3  -3 
- (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 0:3  -3 


Awans Spadek Urania 

01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40