GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 1 (26.08.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 25 sierpień 2018
11:00    WAWWawel Wirek-KSSKS Stadion Śląski Chorzów3:0
11:00    GRUGrunwald R.Śl.-GKSUrania II R.Śl.0:0
niedziela, 26 sierpień 2018
11:00    PKSPKS Józefka-STRStrażak Mikołów6:1
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-MKSŚląsk II Św.1:1
11:00    TPTP Jastrząb-UKSUKS Szopienice2:0
11:00    KOLKolejarz Kat.-AKSAKS II Mikołów3:0
11:00    MKSMKS II Siemianowice-GKSGieksa II0:6

01 02 03 04 05   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Gieksa II 6:0 
2 (2) PKS PKS Józefka 6:1 
3 (3) KOL Kolejarz Kat. 3:0 
- (3) WAW Wawel Wirek 3:0 
5 (5) TP TP Jastrząb 2:0 
6 (6) HET KS Hetman 22 Katowice 1:1 
- (6) MKS Śląsk II Św. 1:1 
8 (8) GRU Grunwald R.Śl. 0:0 
- (8) GKS Urania II R.Śl. 0:0 
10 (10) STR Strażak Mikołów 1:6  -5 
11 (11) UKS UKS Szopienice 0:2  -2 
12 (12) AKS AKS II Mikołów 0:3  -3 
- (12) KSS KS Stadion Śląski Chorzów 0:3  -3 
14 (14) MKS MKS II Siemianowice 0:6  -6 


Awans Spadek Urania 

01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów514:115
Sparta Kat.618:1012
3 Urania R.Śl.615:1112
Pogoń Imielin610:711
Fortuna Wyry610:611
Podlesianka K.512:210
MKS Lędziny58:410
Sokół Wola617:159
Piast Bieruń511:69
10 Górnik 09612:129
11 LKS Studzienice612:128
12 MKS Iskra58:87
13 Górnik MK59:77
14 LKS Ogrodnik54:84
15 Wyzwolenie69:154
16 LKS Łąka56:124
  MF/AP
AKS Mikołów1133:730
Pogoń Imielin1123:1223
Podlesianka K.1121:523
Sparta Kat.1128:1521
MKS Iskra1118:1619
LKS Studzienice1125:2617
Fortuna Wyry1116:1217
Górnik MK1120:1816
9 Urania R.Śl.1123:3015
10 MKS Lędziny1115:1415
11 Sokół Wola1124:2314
12 Piast Bieruń1113:1512
13 Górnik 091116:339
14 LKS Ogrodnik118:248
15 LKS Łąka1113:317
16 Wyzwolenie1115:305
  MF/AP
AKS Mikołów619:615
Podlesianka K.69:313
Pogoń Imielin513:512
MKS Iskra610:812
Górnik MK611:119
Sparta Kat.510:59
LKS Studzienice513:149
Fortuna Wyry56:66
Sokół Wola57:85
10 MKS Lędziny67:105
11 LKS Ogrodnik64:164
12 Urania R.Śl.58:193
13 LKS Łąka67:193
14 Piast Bieruń62:93
15 Wyzwolenie56:151
16 Górnik 0954:210