GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 11 (04.11.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 03 listopad 2018
14:00    STRStrażak Mikołów-GKSUrania II R.¦l.1:2
niedziela, 04 listopad 2018
11:00    KOLKolejarz Kat.-KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów2:0
11:00    MKSMKS II Siemianowice-TPTP Jastrz±b1:1
11:00    GKSGieksa II-HETKS Hetman 22 Katowice-:-
11:00    AKSAKS II Mikołów-PKSPKS Józefka2:1
11:00    UKSUKS Szopienice-GRUGrunwald R.¦l.3:5
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-WAWWawel Wirek0:3

« Poprzednia kolejka   08 09 10 11 12 13 14 15   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) TP TP Jastrz±b 26  11  21:9  12 
2 (3) WAW Wawel Wirek 21  10  28:8  20 
3 (5) GRU Grunwald R.¦l. 19  10  25:13  12 
4 (2) UKS UKS Szopienice 19  10  36:21  15 
5 (7) AKS AKS II Mikołów 17  10  16:12 
6 (4) PKS PKS Józefka 17  10  29:12  17 
7 (6) STR Strażak Mikołów 14  10  18:25  -7 
8 (8) MKS MKS II Siemianowice 12  10  18:18 
9 (9) GKS Urania II R.¦l. 12  10  17:19  -2 
10 (12) KOL Kolejarz Kat. 10  11  15:33  -18 
11 (10) MKS ¦l±sk II ¦w. 10  12:27  -15 
12 (11) HET KS Hetman 22 Katowice 10  10:25  -15 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 10  4:27  -23 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   08 09 10 11 12 13 14 15   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40