GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 12 (11.11.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 11 listopad 2018
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-GKSUrania II R.¦l.2:2
11:00    WAWWawel Wirek-STRStrażak Mikołów4:1
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-MKS¦l±sk II ¦w.3:0
11:00    PKSPKS Józefka-UKSUKS Szopienice0:2
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-AKSAKS II Mikołów0:1
11:00    TPTP Jastrz±b-GKSGieksa II-:-
11:00    KOLKolejarz Kat.-MKSMKS II Siemianowice1:0

« Poprzednia kolejka   09 10 11 12 13 14 15 16   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) TP TP Jastrz±b 26  11  21:9  12 
2 (2) WAW Wawel Wirek 24  11  32:9  23 
3 (3) GRU Grunwald R.¦l. 22  11  28:13  15 
4 (4) UKS UKS Szopienice 22  11  38:21  17 
5 (5) AKS AKS II Mikołów 20  11  17:12 
6 (6) PKS PKS Józefka 17  11  29:14  15 
7 (7) STR Strażak Mikołów 14  11  19:29  -10 
8 (9) GKS Urania II R.¦l. 13  11  19:21  -2 
9 (10) KOL Kolejarz Kat. 13  12  16:33  -17 
10 (8) MKS MKS II Siemianowice 12  11  18:19  -1 
11 (11) MKS ¦l±sk II ¦w. 11  12:30  -18 
12 (12) HET KS Hetman 22 Katowice 11  10:26  -16 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 11  6:29  -23 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   09 10 11 12 13 14 15 16   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40