GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 13 (18.11.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 18 listopad 2018
11:00    MKSMKS II Siemianowice-KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów5:1
11:00    GKSGieksa II-KOLKolejarz Kat.-:-
11:00    AKSAKS II Mikołów-TPTP Jastrz±b1:1
11:00    UKSUKS Szopienice-HETKS Hetman 22 Katowice3:0
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-PKSPKS Józefka3:5
11:00    STRStrażak Mikołów-GRUGrunwald R.¦l.0:2
11:00    GKSUrania II R.¦l.-WAWWawel Wirek2:1

« Poprzednia kolejka   10 11 12 13 14 15 16 17   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) TP TP Jastrz±b 27  12  22:10  12 
2 (3) GRU Grunwald R.¦l. 25  12  30:13  17 
3 (4) UKS UKS Szopienice 25  12  41:21  20 
4 (2) WAW Wawel Wirek 24  12  33:11  22 
5 (5) AKS AKS II Mikołów 21  12  18:13 
6 (6) PKS PKS Józefka 20  12  34:17  17 
7 (8) GKS Urania II R.¦l. 16  12  21:22  -1 
8 (10) MKS MKS II Siemianowice 15  12  23:20 
9 (7) STR Strażak Mikołów 14  12  19:31  -12 
10 (9) KOL Kolejarz Kat. 13  12  16:33  -17 
11 (11) MKS ¦l±sk II ¦w. 12  15:35  -20 
12 (12) HET KS Hetman 22 Katowice 12  10:29  -19 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 12  7:34  -27 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   10 11 12 13 14 15 16 17   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40