GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 14 (24.03.2019) Wybierz kolejkę:

niedziela, 24 marzec 2019
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-WAWWawel Wirek0:4
11:00    GKSUrania II R.¦l.-GRUGrunwald R.¦l.3:4
11:00    STRStrażak Mikołów-PKSPKS Józefka0:6
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-HETKS Hetman 22 Katowice0:3
11:00    UKSUKS Szopienice-TPTP Jastrz±b0:0
11:00    AKSAKS II Mikołów-KOLKolejarz Kat.4:2
11:00    GKSGieksa II-MKSMKS II Siemianowice-:-

« Poprzednia kolejka   11 12 13 14 15 16 17 18   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) GRU Grunwald R.¦l. 28  13  34:16  18 
2 (1) TP TP Jastrz±b 28  13  22:10  12 
3 (4) WAW Wawel Wirek 27  13  37:11  26 
4 (3) UKS UKS Szopienice 26  13  41:21  20 
5 (5) AKS AKS II Mikołów 24  13  22:15 
6 (6) PKS PKS Józefka 23  13  40:17  23 
7 (7) GKS Urania II R.¦l. 16  13  24:26  -2 
8 (8) MKS MKS II Siemianowice 15  12  23:20 
9 (9) STR Strażak Mikołów 14  13  19:37  -18 
10 (10) KOL Kolejarz Kat. 13  13  18:37  -19 
11 (12) HET KS Hetman 22 Katowice 11  13  13:29  -16 
12 (11) MKS ¦l±sk II ¦w. 13  15:38  -23 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 13  10  7:38  -31 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   11 12 13 14 15 16 17 18   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40