GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 16 (07.04.2019) Wybierz kolejkę:

niedziela, 07 kwiecień 2019
11:00    GKSUrania II R.¦l.-HETKS Hetman 22 Katowice0:1
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-GRUGrunwald R.¦l.2:3
11:00    WAWWawel Wirek-PKSPKS Józefka3:0
11:00    STRStrażak Mikołów-TPTP Jastrz±b1:2
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-KOLKolejarz Kat.0:3
11:00    UKSUKS Szopienice-MKSMKS II Siemianowice0:2
11:00    AKSAKS II Mikołów-GKSGieksa II-:-

« Poprzednia kolejka   13 14 15 16 17 18 19 20   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) TP TP Jastrz±b 34  15  10  27:11  16 
2 (2) WAW Wawel Wirek 33  15  11  43:12  31 
3 (4) GRU Grunwald R.¦l. 31  15  38:21  17 
4 (3) UKS UKS Szopienice 29  15  48:23  25 
5 (5) AKS AKS II Mikołów 27  14  27:16  11 
6 (6) PKS PKS Józefka 26  15  45:21  24 
7 (8) MKS MKS II Siemianowice 18  14  26:25 
8 (10) HET KS Hetman 22 Katowice 17  15  18:30  -12 
9 (7) GKS Urania II R.¦l. 16  15  25:32  -7 
10 (11) KOL Kolejarz Kat. 16  15  21:44  -23 
11 (9) STR Strażak Mikołów 14  15  21:43  -22 
12 (12) MKS ¦l±sk II ¦w. 15  11  15:44  -29 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 14  11  9:41  -32 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   13 14 15 16 17 18 19 20   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40