GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 2 (02.09.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 02 wrzesień 2018
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-GKSGieksa II0:12
11:00    AKSAKS II Mikołów-MKSMKS II Siemianowice2:0
11:00    UKSUKS Szopienice-KOLKolejarz Kat.6:1
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-TPTP Jastrz±b0:2
11:00    STRStrażak Mikołów-HETKS Hetman 22 Katowice2:0
11:00    GKSUrania II R.¦l.-PKSPKS Józefka1:1
11:00    WAWWawel Wirek-GRUGrunwald R.¦l.3:0

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Gieksa II 18:0  18 
2 (3) WAW Wawel Wirek 6:0 
3 (5) TP TP Jastrz±b 4:0 
4 (2) PKS PKS Józefka 7:2 
5 (11) UKS UKS Szopienice 6:3 
6 (3) KOL Kolejarz Kat. 4:6  -2 
7 (10) STR Strażak Mikołów 3:6  -3 
8 (12) AKS AKS II Mikołów 2:3  -1 
9 (8) GKS Urania II R.¦l. 1:1 
10 (6) HET KS Hetman 22 Katowice 1:3  -2 
- (6) MKS ¦l±sk II ¦w. 1:3  -2 
12 (8) GRU Grunwald R.¦l. 0:3  -3 
13 (14) MKS MKS II Siemianowice 0:8  -8 
14 (12) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 0:15  -15 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.¦l.413:212
AKS Mikołów412:012
Fortuna Wyry510:411
Pogoń Imielin48:310
Sparta Kat.514:89
LKS Studzienice511:88
MKS Lędziny46:47
Podlesianka K.38:26
MKS Iskra48:86
10 Piast Bieruń35:46
11 Sokół Wola411:116
12 Górnik 0946:66
13 Wyzwolenie59:124
14 LKS Ł±ka34:54
15 LKS Ogrodnik44:74
16 Górnik MK37:63
  MF/AP
AKS Mikołów824:421
Pogoń Imielin819:819
Podlesianka K.817:518
MKS Iskra817:1415
5 Urania R.¦l.818:1615
Sparta Kat.819:1214
Fortuna Wyry813:813
Sokół Wola816:1511
LKS Studzienice814:1811
10 MKS Lędziny812:1211
11 Górnik MK814:169
12 Górnik 0988:226
13 Piast Bieruń86:136
14 Wyzwolenie814:205
15 LKS Ogrodnik87:195
16 LKS Ł±ka88:244
  MF/AP
Podlesianka K.59:312
Pogoń Imielin411:59
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Górnik MK57:106
Sokół Wola45:45
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
9 Urania R.¦l.45:143
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Ł±ka54:190
15 Górnik 0942:160
16 Piast Bieruń51:90