GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 3 (09.09.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 08 wrzesień 2018
17:00    HETKS Hetman 22 Katowice-GKSUrania II R.¦l.2:2
niedziela, 09 wrzesień 2018
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów5:0
11:00    PKSPKS Józefka-WAWWawel Wirek0:2
11:00    TPTP Jastrz±b-STRStrażak Mikołów1:1
11:00    KOLKolejarz Kat.-MKS¦l±sk II ¦w.0:4
11:00    MKSMKS II Siemianowice-UKSUKS Szopienice0:2
11:00    GKSGieksa II-AKSAKS II Mikołów-:-

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) WAW Wawel Wirek 8:0 
2 (2) TP TP Jastrz±b 5:1 
3 (4) UKS UKS Szopienice 8:3 
4 (3) PKS PKS Józefka 7:4 
5 (11) GRU Grunwald R.¦l. 5:3 
- (9) MKS ¦l±sk II ¦w. 5:3 
7 (6) STR Strażak Mikołów 4:7  -3 
8 (5) KOL Kolejarz Kat. 4:10  -6 
9 (8) GKS Urania II R.¦l. 3:3 
10 (7) AKS AKS II Mikołów 2:3  -1 
11 (9) HET KS Hetman 22 Katowice 3:5  -2 
12 (12) GKS Gieksa II 0:0 
13 (13) MKS MKS II Siemianowice 0:4  -4 
14 (14) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 0:8  -8 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów716:121
Sparta Kat.823:1116
3 Urania R.¦l.819:1416
Pogoń Imielin815:815
Podlesianka K.716:514
MKS Lędziny714:714
Fortuna Wyry816:1414
MKS Iskra714:1013
Górnik MK717:1113
10 Sokół Wola819:1712
11 Górnik 09816:1512
12 Piast Bieruń611:79
13 LKS Studzienice815:228
14 Wyzwolenie811:224
15 LKS Ł±ka79:204
16 LKS Ogrodnik75:134
  MF/AP
AKS Mikołów1536:937
Pogoń Imielin1533:1433
Podlesianka K.1536:1233
Sparta Kat.1540:1929
MKS Iskra1528:2028
MKS Lędziny1530:1925
Fortuna Wyry1525:2224
Górnik MK1530:2823
9 Urania R.¦l.1530:3922
10 LKS Studzienice1531:4317
11 Sokół Wola1530:3217
12 Piast Bieruń1418:1816
13 Górnik 091421:3912
14 Wyzwolenie1520:428
15 LKS Ogrodnik159:318
16 LKS Ł±ka1516:467
  MF/AP
Podlesianka K.820:719
Pogoń Imielin718:618
AKS Mikołów820:816
MKS Iskra814:1015
Sparta Kat.717:813
MKS Lędziny816:1211
Górnik MK813:1710
Fortuna Wyry79:810
LKS Studzienice716:219
10 Piast Bieruń87:117
11 Urania R.¦l.711:256
12 Sokół Wola711:155
13 Wyzwolenie79:204
14 LKS Ogrodnik84:184
15 LKS Ł±ka87:263
16 Górnik 0965:240