GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 4 (16.09.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 16 wrzesień 2018
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-AKSAKS II Mikołów1:1
11:00    UKSUKS Szopienice-GKSGieksa II-:-
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-MKSMKS II Siemianowice1:1
11:00    STRStrażak Mikołów-KOLKolejarz Kat.2:1
11:00    GKSUrania II R.¦l.-TPTP Jastrz±b0:2
11:00    WAWWawel Wirek-HETKS Hetman 22 Katowice6:1
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-PKSPKS Józefka2:2

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) WAW Wawel Wirek 12  14:1  13 
2 (2) TP TP Jastrz±b 10  7:1 
3 (7) STR Strażak Mikołów 6:8  -2 
4 (3) UKS UKS Szopienice 8:3 
5 (4) PKS PKS Józefka 9:6 
6 (5) GRU Grunwald R.¦l. 7:5 
7 (5) MKS ¦l±sk II ¦w. 6:4 
8 (10) AKS AKS II Mikołów 3:4  -1 
9 (8) KOL Kolejarz Kat. 5:12  -7 
10 (9) GKS Urania II R.¦l. 3:5  -2 
11 (11) HET KS Hetman 22 Katowice 4:11  -7 
12 (13) MKS MKS II Siemianowice 1:5  -4 
13 (14) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 1:9  -8 
14 (12) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów716:121
Sparta Kat.823:1116
3 Urania R.¦l.819:1416
Pogoń Imielin815:815
Podlesianka K.716:514
MKS Lędziny714:714
Fortuna Wyry816:1414
MKS Iskra714:1013
Górnik MK717:1113
10 Sokół Wola819:1712
11 Górnik 09816:1512
12 Piast Bieruń611:79
13 LKS Studzienice815:228
14 Wyzwolenie811:224
15 LKS Ł±ka79:204
16 LKS Ogrodnik75:134
  MF/AP
AKS Mikołów1536:937
Pogoń Imielin1533:1433
Podlesianka K.1536:1233
Sparta Kat.1540:1929
MKS Iskra1528:2028
MKS Lędziny1530:1925
Fortuna Wyry1525:2224
Górnik MK1530:2823
9 Urania R.¦l.1530:3922
10 LKS Studzienice1531:4317
11 Sokół Wola1530:3217
12 Piast Bieruń1418:1816
13 Górnik 091421:3912
14 Wyzwolenie1520:428
15 LKS Ogrodnik159:318
16 LKS Ł±ka1516:467
  MF/AP
Podlesianka K.820:719
Pogoń Imielin718:618
AKS Mikołów820:816
MKS Iskra814:1015
Sparta Kat.717:813
MKS Lędziny816:1211
Górnik MK813:1710
Fortuna Wyry79:810
LKS Studzienice716:219
10 Piast Bieruń87:117
11 Urania R.¦l.711:256
12 Sokół Wola711:155
13 Wyzwolenie79:204
14 LKS Ogrodnik84:184
15 LKS Ł±ka87:263
16 Górnik 0965:240