GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 4 (16.09.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 16 wrzesień 2018
11:00    KSSKS Stadion Śląski Chorzów-AKSAKS II Mikołów1:1
11:00    UKSUKS Szopienice-GKSGieksa II0:3
11:00    MKSŚląsk II Św.-MKSMKS II Siemianowice1:1
11:00    STRStrażak Mikołów-KOLKolejarz Kat.2:1
11:00    GKSUrania II R.Śl.-TPTP Jastrząb0:2
11:00    WAWWawel Wirek-HETKS Hetman 22 Katowice6:1
11:00    GRUGrunwald R.Śl.-PKSPKS Józefka2:2

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) TP TP Jastrząb 10  7:1 
2 (5) GKS Gieksa II 23:3  20 
3 (4) WAW Wawel Wirek 12:1  11 
4 (2) AKS AKS II Mikołów 6:6 
5 (9) STR Strażak Mikołów 6:8  -2 
6 (3) UKS UKS Szopienice 8:6 
7 (6) PKS PKS Józefka 9:4 
8 (7) GRU Grunwald R.Śl. 7:5 
9 (7) MKS Śląsk II Św. 6:4 
10 (10) KOL Kolejarz Kat. 5:12  -7 
11 (11) GKS Urania II R.Śl. 3:5  -2 
12 (12) HET KS Hetman 22 Katowice 4:11  -7 
13 (13) MKS MKS II Siemianowice 1:11  -10 
14 (14) KSS KS Stadion Śląski Chorzów 1:21  -20 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06 07 08   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.413:212
AKS Mikołów412:012
Fortuna Wyry510:411
Pogoń Imielin48:310
Sparta Kat.514:89
LKS Studzienice511:88
MKS Lędziny46:47
Podlesianka K.38:26
MKS Iskra48:86
10 Piast Bieruń35:46
11 Sokół Wola411:116
12 Górnik 0946:66
13 Wyzwolenie59:124
14 LKS Łąka34:54
15 LKS Ogrodnik44:74
16 Górnik MK37:63
  MF/AP
AKS Mikołów824:421
Pogoń Imielin819:819
Podlesianka K.817:518
MKS Iskra817:1415
5 Urania R.Śl.818:1615
Sparta Kat.819:1214
Fortuna Wyry813:813
Sokół Wola816:1511
LKS Studzienice814:1811
10 MKS Lędziny812:1211
11 Górnik MK814:169
12 Górnik 0988:226
13 Piast Bieruń86:136
14 Wyzwolenie814:205
15 LKS Ogrodnik87:195
16 LKS Łąka88:244
  MF/AP
Podlesianka K.59:312
Pogoń Imielin411:59
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Górnik MK57:106
Sokół Wola45:45
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
9 Urania R.Śl.45:143
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Łąka54:190
15 Górnik 0942:160
16 Piast Bieruń51:90