GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 5 (23.09.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 22 wrzesień 2018
13:30    KOLKolejarz Kat.-GKSUrania II R.¦l.2:4
niedziela, 23 wrzesień 2018
11:00    PKSPKS Józefka-KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów5:0
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-GRUGrunwald R.¦l.1:2
11:00    TPTP Jastrz±b-WAWWawel Wirek1:0
11:00    MKSMKS II Siemianowice-STRStrażak Mikołów6:1
11:00    GKSGieksa II-MKS¦l±sk II ¦w.-:-
11:00    AKSAKS II Mikołów-UKSUKS Szopienice2:2

« Poprzednia kolejka   02 03 04 05 06 07 08 09   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) TP TP Jastrz±b 13  8:1 
2 (1) WAW Wawel Wirek 12  14:2  12 
3 (5) PKS PKS Józefka 14:6 
4 (6) GRU Grunwald R.¦l. 9:6 
5 (4) UKS UKS Szopienice 10:5 
6 (3) STR Strażak Mikołów 7:14  -7 
7 (10) GKS Urania II R.¦l. 7:7 
8 (7) MKS ¦l±sk II ¦w. 6:4 
9 (8) AKS AKS II Mikołów 5:6  -1 
10 (12) MKS MKS II Siemianowice 7:6 
11 (9) KOL Kolejarz Kat. 7:16  -9 
12 (11) HET KS Hetman 22 Katowice 5:13  -8 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 1:14  -13 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   02 03 04 05 06 07 08 09   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40