GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 6 (30.09.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 30 wrzesień 2018
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-UKSUKS Szopienice2:3
11:00    MKS¦l±sk II ¦w.-AKSAKS II Mikołów0:4
11:00    STRStrażak Mikołów-GKSGieksa II-:-
11:00    GKSUrania II R.¦l.-MKSMKS II Siemianowice2:3
11:00    WAWWawel Wirek-KOLKolejarz Kat.7:0
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-TPTP Jastrz±b5:0
11:00    PKSPKS Józefka-HETKS Hetman 22 Katowice6:1

« Poprzednia kolejka   03 04 05 06 07 08 09 10   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) WAW Wawel Wirek 15  21:2  19 
2 (1) TP TP Jastrz±b 13  8:6 
3 (3) PKS PKS Józefka 11  20:7  13 
4 (4) GRU Grunwald R.¦l. 11  14:6 
5 (5) UKS UKS Szopienice 10  13:7 
6 (9) AKS AKS II Mikołów 9:6 
7 (10) MKS MKS II Siemianowice 10:8 
8 (6) STR Strażak Mikołów 7:14  -7 
9 (7) GKS Urania II R.¦l. 9:10  -1 
10 (8) MKS ¦l±sk II ¦w. 6:8  -2 
11 (11) KOL Kolejarz Kat. 7:23  -16 
12 (12) HET KS Hetman 22 Katowice 6:19  -13 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 3:17  -14 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   03 04 05 06 07 08 09 10   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341