GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 7 (07.10.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 07 paĽdziernik 2018
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów1:0
11:00    TPTP Jastrz±b-PKSPKS Józefka2:0
11:00    KOLKolejarz Kat.-GRUGrunwald R.¦l.2:2
11:00    MKSMKS II Siemianowice-WAWWawel Wirek3:1
11:00    GKSGieksa II-GKSUrania II R.¦l.-:-
11:00    AKSAKS II Mikołów-STRStrażak Mikołów1:2
11:00    UKSUKS Szopienice-MKS¦l±sk II ¦w.9:1

« Poprzednia kolejka   04 05 06 07 08 09 10 11   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) TP TP Jastrz±b 16  10:6 
2 (1) WAW Wawel Wirek 15  22:5  17 
3 (5) UKS UKS Szopienice 13  22:8  14 
4 (4) GRU Grunwald R.¦l. 12  16:8 
5 (3) PKS PKS Józefka 11  20:9  11 
6 (7) MKS MKS II Siemianowice 10  13:9 
7 (8) STR Strażak Mikołów 10  9:15  -6 
8 (6) AKS AKS II Mikołów 10:8 
9 (9) GKS Urania II R.¦l. 9:10  -1 
10 (10) MKS ¦l±sk II ¦w. 7:17  -10 
11 (12) HET KS Hetman 22 Katowice 7:19  -12 
12 (11) KOL Kolejarz Kat. 9:25  -16 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 3:18  -15 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   04 05 06 07 08 09 10 11   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40