GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 8 (14.10.2018) Wybierz kolejkę:

niedziela, 14 paĽdziernik 2018
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-MKS¦l±sk II ¦w.0:2
11:00    STRStrażak Mikołów-UKSUKS Szopienice2:5
11:00    GKSUrania II R.¦l.-AKSAKS II Mikołów1:3
11:00    WAWWawel Wirek-GKSGieksa II-:-
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-MKSMKS II Siemianowice2:2
11:00    PKSPKS Józefka-KOLKolejarz Kat.4:0
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-TPTP Jastrz±b0:3

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) TP TP Jastrz±b 19  13:6 
2 (3) UKS UKS Szopienice 16  27:10  17 
3 (2) WAW Wawel Wirek 15  22:5  17 
4 (5) PKS PKS Józefka 14  24:9  15 
5 (4) GRU Grunwald R.¦l. 13  18:10 
6 (8) AKS AKS II Mikołów 11  13:9 
7 (6) MKS MKS II Siemianowice 11  15:11 
8 (7) STR Strażak Mikołów 10  11:20  -9 
9 (10) MKS ¦l±sk II ¦w. 9:17  -8 
10 (9) GKS Urania II R.¦l. 10:13  -3 
11 (11) HET KS Hetman 22 Katowice 7:22  -15 
12 (12) KOL Kolejarz Kat. 9:29  -20 
13 (13) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 3:20  -17 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40