GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 9 (21.10.2018) Wybierz kolejkę:

sobota, 20 październik 2018
15:00    UKSUKS Szopienice-GKSUrania II R.Śl.4:3
niedziela, 21 październik 2018
11:00    TPTP Jastrząb-KSSKS Stadion Śląski Chorzów4:0
11:00    KOLKolejarz Kat.-HETKS Hetman 22 Katowice2:1
11:00    MKSMKS II Siemianowice-PKSPKS Józefka1:4
11:00    GKSGieksa II-GRUGrunwald R.Śl.-:-
11:00    AKSAKS II Mikołów-WAWWawel Wirek1:0
11:00    MKSŚląsk II Św.-STRStrażak Mikołów2:5

« Poprzednia kolejka   06 07 08 09 10 11 12 13   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) TP TP Jastrząb 22  17:6  11 
2 (2) UKS UKS Szopienice 19  31:13  18 
3 (4) PKS PKS Józefka 17  28:10  18 
4 (3) WAW Wawel Wirek 15  22:6  16 
5 (6) AKS AKS II Mikołów 14  14:9 
6 (5) GRU Grunwald R.Śl. 13  18:10 
7 (8) STR Strażak Mikołów 13  16:22  -6 
8 (7) MKS MKS II Siemianowice 11  16:15 
9 (9) MKS Śląsk II Św. 11:22  -11 
10 (12) KOL Kolejarz Kat. 11:30  -19 
11 (10) GKS Urania II R.Śl. 13:17  -4 
12 (11) HET KS Hetman 22 Katowice 8:24  -16 
13 (13) KSS KS Stadion Śląski Chorzów 3:24  -21 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   06 07 08 09 10 11 12 13   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40