GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Wyniki - Kolejka 24 (09.06.2019) Wybierz kolejkę:

niedziela, 09 czerwiec 2019
11:00    GKSUrania II R.¦l.-STRStrażak Mikołów-:-
11:00    KSSKS Stadion ¦l±ski Chorzów-KOLKolejarz Kat.-:-
11:00    TPTP Jastrz±b-MKSMKS II Siemianowice10:0
11:00    HETKS Hetman 22 Katowice-GKSGieksa II-:-
11:00    PKSPKS Józefka-AKSAKS II Mikołów-:-
11:00    GRUGrunwald R.¦l.-UKSUKS Szopienice2:0
11:00    WAWWawel Wirek-MKS¦l±sk II ¦w.-:-

« Poprzednia kolejka   21 22 23 24 25 26   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R DESC P Bramki Różn.
8 (8) GKS Urania II R.¦l. 29  21  38:38 
3 (3) GRU Grunwald R.¦l. 47  22  14  58:27  31 
7 (7) MKS MKS II Siemianowice 32  22  43:45  -2 
12 (12) KSS KS Stadion ¦l±ski Chorzów 11  21  14  29:63  -34 
1 (2) TP TP Jastrz±b 49  23  15  58:22  36 
6 (6) AKS AKS II Mikołów 34  21  10  39:36 
9 (9) HET KS Hetman 22 Katowice 21  22  13  24:63  -39 
5 (5) PKS PKS Józefka 41  21  13  72:27  45 
4 (4) UKS UKS Szopienice 44  22  14  77:34  43 
11 (11) STR Strażak Mikołów 17  21  14  27:65  -38 
13 (13) MKS ¦l±sk II ¦w. 21  17  15:62  -47 
10 (10) KOL Kolejarz Kat. 19  22  15  27:73  -46 
14 (14) GKS Gieksa II 0:0 
2 (1) WAW Wawel Wirek 48  21  16  67:19  48 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   21 22 23 24 25 26   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140