GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 1 (10.08.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 10 sierpień 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-KSGGórnik Piaski6:1
11:00    KSGGórnik MK-¦KSNaprzód Lipiny5:2
15:15    WAWWawel Wirek-ZAGZagłębie II5:1
17:00    LKSLKS Tęcza-LKSLKS ¬ródło3:1
17:00    AKSAKS Niwka-PODPodlesianka K.1:2
17:00    LKSLKS Niwy-GRNWojkowice0:3
17:00    CYKCyklon Rog.-JSPSzczakowianka0:1
17:00    MKSMKS Siem-ce-BKSSparta Kat.1:2
niedziela, 11 sierpień 2019
16:00    ORZOrzeł Mokre-POGPogoń Imielin0:3

01 02 03 04 05   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Urania R.¦l. 6:1 
2 (2) WAW Wawel Wirek 5:1 
3 (3) KSG Górnik MK 5:2 
4 (4) POG Pogoń Imielin 3:0 
- (4) GRN Wojkowice 3:0 
6 (6) LKS LKS Tęcza 3:1 
7 (7) POD Podlesianka K. 2:1 
- (7) BKS Sparta Kat. 2:1 
9 (9) JSP Szczakowianka 1:0 
10 (10) ¦KS Naprzód Lipiny 2:5  -3 
11 (11) AKS AKS Niwka 1:2  -1 
- (11) MKS MKS Siem-ce 1:2  -1 
13 (13) LKS LKS ¬ródło 1:3  -2 
14 (14) ZAG Zagłębie II 1:5  -4 
15 (15) KSG Górnik Piaski 1:6  -5 
16 (16) CYK Cyklon Rog. 0:1  -1 
17 (17) LKS LKS Niwy 0:3  -3 
- (17) ORZ Orzeł Mokre 0:3  -3 


Awans Spadek Urania 

01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370