GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 1 (10.08.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 10 sierpień 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-KSGGórnik Piaski6:1
11:00    KSGGórnik MK-¦KSNaprzód Lipiny5:2
15:15    WAWWawel Wirek-ZAGZagłębie II5:1
17:00    LKSLKS Tęcza-LKSLKS ¬ródło3:1
17:00    AKSAKS Niwka-PODPodlesianka K.1:2
17:00    LKSLKS Niwy-GRNWojkowice0:3
17:00    CYKCyklon Rog.-JSPSzczakowianka0:1
17:00    MKSMKS Siem-ce-BKSSparta Kat.1:2
niedziela, 11 sierpień 2019
16:00    ORZOrzeł Mokre-POGPogoń Imielin0:3

01 02 03 04 05   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) GKS Urania R.¦l. 6:1 
2 (2) WAW Wawel Wirek 5:1 
3 (3) KSG Górnik MK 5:2 
4 (4) POG Pogoń Imielin 3:0 
- (4) GRN Wojkowice 3:0 
6 (6) LKS LKS Tęcza 3:1 
7 (7) POD Podlesianka K. 2:1 
- (7) BKS Sparta Kat. 2:1 
9 (9) JSP Szczakowianka 1:0 
10 (10) ¦KS Naprzód Lipiny 2:5  -3 
11 (11) AKS AKS Niwka 1:2  -1 
- (11) MKS MKS Siem-ce 1:2  -1 
13 (13) LKS LKS ¬ródło 1:3  -2 
14 (14) ZAG Zagłębie II 1:5  -4 
15 (15) KSG Górnik Piaski 1:6  -5 
16 (16) CYK Cyklon Rog. 0:1  -1 
17 (17) LKS LKS Niwy 0:3  -3 
- (17) ORZ Orzeł Mokre 0:3  -3 


Awans Spadek Urania 

01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS ¬ródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.¦l.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS ¬ródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS ¬ródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.¦l.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341