GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 12 (19.10.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 19 paĽdziernik 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-CYKCyklon Rog.0:5
15:00    LKSLKS ¬ródło-GRNWojkowice0:3
15:00    POGPogoń Imielin-KSGGórnik Piaski1:0
15:00    ORZOrzeł Mokre-¦KSNaprzód Lipiny0:3
15:00    AKSAKS Niwka-MKSMKS Siem-ce5:1
15:00    LKSLKS Niwy-KSGGórnik MK2:1
15:15    WAWWawel Wirek-JSPSzczakowianka1:4
niedziela, 20 paĽdziernik 2019
11:00    ZAGZagłębie II-PODPodlesianka K.2:1
15:00    LKSLKS Tęcza-BKSSparta Kat.3:0

« Poprzednia kolejka   09 10 11 12 13 14 15 16   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 33  12  11  53:9  44 
2 (2) LKS LKS Tęcza 28  12  29:14  15 
3 (5) CYK Cyklon Rog. 24  12  29:12  17 
4 (4) GRN Wojkowice 24  12  32:15  17 
5 (3) POD Podlesianka K. 24  12  30:14  16 
6 (7) LKS LKS Niwy 21  12  28:20 
7 (8) POG Pogoń Imielin 21  12  23:23 
8 (6) KSG Górnik MK 20  12  27:21 
9 (12) AKS AKS Niwka 17  12  26:18 
10 (9) WAW Wawel Wirek 16  12  18:24  -6 
11 (10) GKS Urania R.¦l. 16  12  24:31  -7 
12 (11) BKS Sparta Kat. 16  12  20:21  -1 
13 (13) ZAG Zagłębie II 15  12  26:33  -7 
14 (14) ¦KS Naprzód Lipiny 14  12  19:26  -7 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 10  12  24:31  -7 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 12  15:29  -14 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 12  10  12:43  -31 
18 (18) KSG Górnik Piaski 12  12  7:58  -51 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   09 10 11 12 13 14 15 16   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281