GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 13 (26.10.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 26 paĽdziernik 2019
11:00    KSGGórnik MK-GKSUrania R.¦l.-:-
14:30    CYKCyklon Rog.-ZAGZagłębie II-:-
14:30    MKSMKS Siem-ce-LKSLKS Niwy-:-
14:30    BKSSparta Kat.-AKSAKS Niwka-:-
14:30    ¦KSNaprzód Lipiny-LKSLKS Tęcza-:-
14:30    JSPSzczakowianka-ORZOrzeł Mokre-:-
14:30    KSGGórnik Piaski-WAWWawel Wirek-:-
14:30    GRNWojkowice-POGPogoń Imielin-:-
14:30    PODPodlesianka K.-LKSLKS ¬ródło-:-

« Poprzednia kolejka   10 11 12 13 14 15 16 17   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 24  33:2  31 
2 (2) LKS LKS Tęcza 18  22:12  10 
3 (3) CYK Cyklon Rog. 17  17:7  10 
4 (4) POD Podlesianka K. 17  17:9 
5 (5) BKS Sparta Kat. 15  17:13 
6 (6) GRN Wojkowice 14  16:13 
7 (7) KSG Górnik MK 13  21:16 
8 (8) AKS AKS Niwka 13  15:9 
9 (9) LKS LKS Niwy 12  14:14 
10 (10) GKS Urania R.¦l. 10  19:20  -1 
11 (11) ¦KS Naprzód Lipiny 10  13:20  -7 
12 (12) WAW Wawel Wirek 11:17  -6 
13 (13) POG Pogoń Imielin 13:11 
14 (14) ZAG Zagłębie II 18:18 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 14:18  -4 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 9:18  -9 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 9:33  -24 
18 (18) KSG Górnik Piaski 7:35  -28 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   10 11 12 13 14 15 16 17   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140