GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 2 (17.08.2019) Wybierz kolejkę:

¶roda, 14 sierpień 2019
18:00    ¦KSNaprzód Lipiny-MKSMKS Siem-ce2:1
sobota, 17 sierpień 2019
11:00    KSGGórnik Piaski-CYKCyklon Rog.1:3
15:00    LKSLKS ¬ródło-AKSAKS Niwka1:1
15:15    WAWWawel Wirek-ORZOrzeł Mokre4:0
17:00    JSPSzczakowianka-KSGGórnik MK6:0
17:00    GRNWojkowice-GKSUrania R.¦l.5:2
17:00    PODPodlesianka K.-LKSLKS Niwy2:1
17:00    POGPogoń Imielin-LKSLKS Tęcza4:1
niedziela, 18 sierpień 2019
11:00    ZAGZagłębie II-BKSSparta Kat.2:3

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) WAW Wawel Wirek 9:1 
2 (4) GRN Wojkowice 8:2 
3 (9) JSP Szczakowianka 7:0 
4 (4) POG Pogoń Imielin 7:1 
5 (7) BKS Sparta Kat. 5:3 
6 (7) POD Podlesianka K. 4:2 
7 (3) KSG Górnik MK 5:8  -3 
8 (1) GKS Urania R.¦l. 8:6 
9 (6) LKS LKS Tęcza 4:5  -1 
10 (16) CYK Cyklon Rog. 3:2 
11 (10) ¦KS Naprzód Lipiny 4:6  -2 
12 (11) AKS AKS Niwka 2:3  -1 
13 (13) LKS LKS ¬ródło 2:4  -2 
14 (14) ZAG Zagłębie II 3:8  -5 
15 (11) MKS MKS Siem-ce 2:4  -2 
16 (15) KSG Górnik Piaski 2:9  -7 
17 (17) LKS LKS Niwy 1:5  -4 
18 (17) ORZ Orzeł Mokre 0:7  -7 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05 06   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.¦l.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS ¬ródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.¦l.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS ¬ródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS ¬ródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.¦l.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370