GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 2 (17.08.2019) Wybierz kolejkę:

¶roda, 14 sierpień 2019
18:00    ¦KSNaprzód Lipiny-MKSMKS Siem-ce2:1
sobota, 17 sierpień 2019
11:00    KSGGórnik Piaski-CYKCyklon Rog.1:3
15:00    LKSLKS ¬ródło-AKSAKS Niwka1:1
15:15    WAWWawel Wirek-ORZOrzeł Mokre4:0
17:00    JSPSzczakowianka-KSGGórnik MK6:0
17:00    GRNWojkowice-GKSUrania R.¦l.5:2
17:00    PODPodlesianka K.-LKSLKS Niwy2:1
17:00    POGPogoń Imielin-LKSLKS Tęcza4:1
niedziela, 18 sierpień 2019
11:00    ZAGZagłębie II-BKSSparta Kat.2:3

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) WAW Wawel Wirek 9:1 
2 (4) GRN Wojkowice 8:2 
3 (9) JSP Szczakowianka 7:0 
4 (4) POG Pogoń Imielin 7:1 
5 (7) BKS Sparta Kat. 5:3 
6 (7) POD Podlesianka K. 4:2 
7 (3) KSG Górnik MK 5:8  -3 
8 (1) GKS Urania R.¦l. 8:6 
9 (6) LKS LKS Tęcza 4:5  -1 
10 (16) CYK Cyklon Rog. 3:2 
11 (10) ¦KS Naprzód Lipiny 4:6  -2 
12 (11) AKS AKS Niwka 2:3  -1 
13 (13) LKS LKS ¬ródło 2:4  -2 
14 (14) ZAG Zagłębie II 3:8  -5 
15 (11) MKS MKS Siem-ce 2:4  -2 
16 (15) KSG Górnik Piaski 2:9  -7 
17 (17) LKS LKS Niwy 1:5  -4 
18 (17) ORZ Orzeł Mokre 0:7  -7 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   01 02 03 04 05   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40