GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 5 (31.08.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 31 sierpień 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-POGPogoń Imielin-:-
17:00    LKSLKS Tęcza-ZAGZagłębie II-:-
17:00    AKSAKS Niwka-ORZOrzeł Mokre-:-
17:00    LKSLKS Niwy-WAWWawel Wirek-:-
17:00    CYKCyklon Rog.-LKSLKS ¬ródło-:-
17:00    KSGGórnik MK-PODPodlesianka K.-:-
17:00    MKSMKS Siem-ce-GRNWojkowice-:-
17:00    BKSSparta Kat.-KSGGórnik Piaski-:-
17:00    ¦KSNaprzód Lipiny-JSPSzczakowianka-:-

« Poprzednia kolejka   02 03 04 05
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 11:1  10 
2 (2) WAW Wawel Wirek 9:1 
3 (3) GRN Wojkowice 8:2 
4 (4) POG Pogoń Imielin 7:1 
5 (5) BKS Sparta Kat. 5:3 
6 (6) POD Podlesianka K. 4:2 
7 (7) KSG Górnik MK 5:8  -3 
8 (8) GKS Urania R.¦l. 8:6 
9 (9) LKS LKS Tęcza 4:5  -1 
10 (10) CYK Cyklon Rog. 3:2 
11 (11) ¦KS Naprzód Lipiny 4:6  -2 
12 (12) AKS AKS Niwka 2:3  -1 
13 (13) LKS LKS ¬ródło 2:4  -2 
14 (14) MKS MKS Siem-ce 3:8  -5 
- (14) ZAG Zagłębie II 3:8  -5 
16 (16) KSG Górnik Piaski 2:9  -7 
17 (17) LKS LKS Niwy 1:5  -4 
18 (18) ORZ Orzeł Mokre 0:7  -7 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   02 03 04 05



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.¦l.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS ¬ródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce22:60
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Szczakowianka311:19
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.¦l.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS ¬ródło22:41
14 MKS Siem-ce33:80
Zagłębie II23:80
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Szczakowianka25:16
Sparta Kat.25:36
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.¦l.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS ¬ródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40