GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 7 (14.09.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 14 wrzesień 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-ORZOrzeł Mokre6:1
11:00    KSGGórnik MK-POGPogoń Imielin1:2
11:00    BKSSparta Kat.-PODPodlesianka K.2:2
11:00    ¦KSNaprzód Lipiny-GRNWojkowice3:1
15:00    LKSLKS Niwy-LKSLKS Tęcza3:1
16:00    AKSAKS Niwka-ZAGZagłębie II1:2
16:00    CYKCyklon Rog.-WAWWawel Wirek5:0
16:00    JSPSzczakowianka-KSGGórnik Piaski7:0
16:30    MKSMKS Siem-ce-LKSLKS ¬ródło3:2

« Poprzednia kolejka   04 05 06 07 08 09 10 11   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 21  30:2  28 
2 (2) LKS LKS Tęcza 15  17:10 
3 (6) CYK Cyklon Rog. 14  14:5 
4 (3) GRN Wojkowice 14  16:10 
5 (4) POD Podlesianka K. 14  15:8 
6 (5) BKS Sparta Kat. 12  15:12 
7 (9) LKS LKS Niwy 12  14:11 
8 (7) KSG Górnik MK 10  18:16 
9 (11) GKS Urania R.¦l. 10  17:15 
10 (8) AKS AKS Niwka 10  12:9 
11 (12) ¦KS Naprzód Lipiny 10  12:18  -6 
12 (10) WAW Wawel Wirek 11:14  -3 
13 (14) POG Pogoń Imielin 13:11 
14 (13) ZAG Zagłębie II 18:18 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 14:18  -4 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 8:16  -8 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 7:30  -23 
18 (18) KSG Górnik Piaski 7:35  -28 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   04 05 06 07 08 09 10 11   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140