GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 9 (28.09.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 28 wrzesień 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-AKSAKS Niwka2:1
11:00    KSGGórnik MK-ORZOrzeł Mokre2:1
11:00    BKSSparta Kat.-POGPogoń Imielin3:4
11:00    ¦KSNaprzód Lipiny-LKSLKS ¬ródło2:2
11:00    KSGGórnik Piaski-GRNWojkowice0:8
15:30    LKSLKS Niwy-ZAGZagłębie II7:2
15:30    MKSMKS Siem-ce-WAWWawel Wirek3:3
niedziela, 29 wrzesień 2019
15:00    CYKCyklon Rog.-LKSLKS Tęcza0:1
15:30    JSPSzczakowianka-PODPodlesianka K.2:3

« Poprzednia kolejka   06 07 08 09 10 11 12 13   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 24  35:5  30 
2 (2) LKS LKS Tęcza 21  23:12  11 
3 (4) POD Podlesianka K. 20  20:11 
4 (6) GRN Wojkowice 17  24:13  11 
5 (3) CYK Cyklon Rog. 17  17:8 
6 (7) KSG Górnik MK 16  23:17 
7 (9) LKS LKS Niwy 15  21:16 
8 (11) POG Pogoń Imielin 15  18:14 
9 (5) BKS Sparta Kat. 15  20:17 
10 (12) GKS Urania R.¦l. 13  21:21 
11 (8) AKS AKS Niwka 13  16:11 
12 (10) ZAG Zagłębie II 12  23:25  -2 
13 (13) ¦KS Naprzód Lipiny 11  15:22  -7 
14 (14) WAW Wawel Wirek 10  14:20  -6 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 17:22  -5 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 11:20  -9 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 10:35  -25 
18 (18) KSG Górnik Piaski 7:46  -39 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   06 07 08 09 10 11 12 13   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281