GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 16 (16.11.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 16 listopad 2019
11:00    GKSUrania R.¦l.-¦KSNaprzód Lipiny4:2
11:00    KSGGórnik MK-MKSMKS Siem-ce0:1
14:00    WAWWawel Wirek-LKSLKS ¬ródło1:1
14:00    ORZOrzeł Mokre-PODPodlesianka K.0:8
14:00    AKSAKS Niwka-KSGGórnik Piaski5:0
14:00    LKSLKS Niwy-JSPSzczakowianka2:3
14:00    CYKCyklon Rog.-BKSSparta Kat.2:1
niedziela, 17 listopad 2019
11:00    ZAGZagłębie II-POGPogoń Imielin6:1
14:00    LKSLKS Tęcza-GRNWojkowice2:1

« Poprzednia kolejka   13 14 15 16 17 18   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki DESC Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 43  16  14  67:14  53 
3 (2) GRN Wojkowice 33  16  10  45:21  24 
4 (5) POD Podlesianka K. 32  16  42:15  27 
5 (6) CYK Cyklon Rog. 30  16  39:18  21 
7 (9) ZAG Zagłębie II 24  16  38:39  -1 
8 (12) GKS Urania R.¦l. 22  16  37:47  -10 
6 (4) LKS LKS Niwy 30  16  10  37:24  13 
2 (3) LKS LKS Tęcza 35  16  11  37:19  18 
9 (8) BKS Sparta Kat. 22  16  34:27 
13 (10) KSG Górnik MK 20  16  32:37  -5 
11 (13) AKS AKS Niwka 21  16  32:25 
14 (15) MKS MKS Siem-ce 19  16  30:35  -5 
10 (7) POG Pogoń Imielin 22  16  29:41  -12 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 14  16  24:35  -11 
15 (14) ¦KS Naprzód Lipiny 18  16  24:35  -11 
12 (11) WAW Wawel Wirek 21  16  20:26  -6 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 16  14  16:67  -51 
18 (18) KSG Górnik Piaski 16  15  11:69  -58 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   13 14 15 16 17 18   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.¦l.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS ¬ródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.¦l.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS ¬ródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS ¬ródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.¦l.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281