GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 8 (21.09.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 21 wrzesień 2019
15:15    WAWWawel Wirek-KSGGórnik MK0:3
16:00    GRNWojkowice-JSPSzczakowianka0:3
16:00    PODPodlesianka K.-¦KSNaprzód Lipiny2:1
16:00    LKSLKS ¬ródło-BKSSparta Kat.1:2
16:00    ORZOrzeł Mokre-CYKCyklon Rog.2:3
16:00    LKSLKS Tęcza-GKSUrania R.¦l.5:2
16:00    AKSAKS Niwka-LKSLKS Niwy3:0
niedziela, 22 wrzesień 2019
11:00    ZAGZagłębie II-KSGGórnik Piaski-:-
16:00    POGPogoń Imielin-MKSMKS Siem-ce-:-

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna ASC Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
8 (10) AKS AKS Niwka 13  15:9 
3 (3) CYK Cyklon Rog. 17  17:7  10 
7 (8) KSG Górnik MK 13  21:16 
18 (18) KSG Górnik Piaski 7:35  -28 
9 (7) LKS LKS Niwy 12  14:14 
2 (2) LKS LKS Tęcza 18  22:12  10 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 9:18  -9 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 14:18  -4 
11 (11) ¦KS Naprzód Lipiny 10  13:20  -7 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 9:33  -24 
4 (5) POD Podlesianka K. 17  17:9 
13 (13) POG Pogoń Imielin 13:11 
5 (6) BKS Sparta Kat. 15  17:13 
1 (1) JSP Szczakowianka 24  33:2  31 
10 (9) GKS Urania R.¦l. 10  19:20  -1 
12 (12) WAW Wawel Wirek 11:17  -6 
6 (4) GRN Wojkowice 14  16:13 
14 (14) ZAG Zagłębie II 18:18 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS ¬ródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.¦l.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140