GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2019/2020
Wyniki - Kolejka 8 (21.09.2019) Wybierz kolejkę:

sobota, 21 wrzesień 2019
15:15    WAWWawel Wirek-KSGGórnik MK-:-
16:00    GRNWojkowice-JSPSzczakowianka-:-
16:00    PODPodlesianka K.-¦KSNaprzód Lipiny-:-
16:00    LKSLKS ¬ródło-BKSSparta Kat.-:-
16:00    POGPogoń Imielin-MKSMKS Siem-ce-:-
16:00    ORZOrzeł Mokre-CYKCyklon Rog.-:-
16:00    LKSLKS Tęcza-GKSUrania R.¦l.-:-
16:00    AKSAKS Niwka-LKSLKS Niwy-:-
niedziela, 22 wrzesień 2019
11:00    ZAGZagłębie II-KSGGórnik Piaski-:-

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »
Ranking

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W DESC R P Bramki Różn.
1 (1) JSP Szczakowianka 21  30:2  28 
2 (2) LKS LKS Tęcza 15  17:10 
7 (7) LKS LKS Niwy 12  14:11 
5 (5) POD Podlesianka K. 14  15:8 
4 (4) GRN Wojkowice 14  16:10 
3 (3) CYK Cyklon Rog. 14  14:5 
6 (6) BKS Sparta Kat. 12  15:12 
8 (8) KSG Górnik MK 10  18:16 
9 (9) GKS Urania R.¦l. 10  17:15 
10 (10) AKS AKS Niwka 10  12:9 
14 (14) ZAG Zagłębie II 18:18 
13 (13) POG Pogoń Imielin 13:11 
12 (12) WAW Wawel Wirek 11:14  -3 
11 (11) ¦KS Naprzód Lipiny 10  12:18  -6 
15 (15) MKS MKS Siem-ce 14:18  -4 
17 (17) ORZ Orzeł Mokre 7:30  -23 
18 (18) KSG Górnik Piaski 7:35  -28 
16 (16) LKS LKS ¬ródło 8:16  -8 


Awans Spadek Urania 

« Poprzednia kolejka   05 06 07 08 09 10 11 12   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.¦l.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS ¬ródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.¦l.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS ¬ródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS ¬ródło45:111
15 Urania R.¦l.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140