GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Liga Okręgowa 2010/2011
Informacja o drużynie Silesia Miechowice KS Silesia Miechowice

Użyta krótka nazwa: SIL
Club KS Silesia Miechowice
Adres: Dzierżonia 2a
  41-908 Bytom, śląskie
Założony: 1912

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 14 sierpień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice1-0Zaborze Zabrze
sobota, 21 sierpień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice0-3Walka Makoszowy
środa, 25 sierpień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Ruch II Radzionków1-0Silesia Miechowice
sobota, 28 sierpień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice5-2Tęcza Wielowieś
sobota, 04 wrzesień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Szombierki Bytom2-3Silesia Miechowice
sobota, 11 wrzesień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice0-3Gazobudowa Zabrze
sobota, 18 wrzesień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Orzeł Nakło4-1Silesia Miechowice
sobota, 25 wrzesień 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice1-1Gwarek Z.
sobota, 02 październik 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Orzeł Miedary0-2Silesia Miechowice
sobota, 09 październik 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice2-0Sparta Zabrze
sobota, 16 październik 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Urania R.Śl.3-1Silesia Miechowice
sobota, 23 październik 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice3-2KS Strzybnica
sobota, 30 październik 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Fortuna Gliwice1-2Silesia Miechowice
sobota, 06 listopad 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice1-6Piast II Gliwice
czwartek, 11 listopad 2010 12:00 Liga Okręgowa 2010/2011ŁTS Łabędy2-1Silesia Miechowice
sobota, 26 marzec 2011 15:00 Liga Okręgowa 2010/2011Zaborze Zabrze0-1Silesia Miechowice
sobota, 02 kwiecień 2011 11:00 Liga Okręgowa 2010/2011Walka Makoszowy2-0Silesia Miechowice
sobota, 09 kwiecień 2011 16:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice4-1Ruch II Radzionków
sobota, 16 kwiecień 2011 16:30 Liga Okręgowa 2010/2011Tęcza Wielowieś0-1Silesia Miechowice
sobota, 23 kwiecień 2011 11:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice0-2Szombierki Bytom
sobota, 30 kwiecień 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Gazobudowa Zabrze2-1Silesia Miechowice
wtorek, 03 maj 2011 11:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice1-3Orzeł Nakło
niedziela, 08 maj 2011 15:00 Liga Okręgowa 2010/2011Gwarek Z.2-2Silesia Miechowice
sobota, 14 maj 2011 11:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice1-2Orzeł Miedary
sobota, 21 maj 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Sparta Zabrze1-0Silesia Miechowice
sobota, 28 maj 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice3-3Urania R.Śl.
środa, 01 czerwiec 2011 18:00 Liga Okręgowa 2010/2011KS Strzybnica1-8Silesia Miechowice
sobota, 04 czerwiec 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice3-1Fortuna Gliwice
sobota, 11 czerwiec 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Piast II Gliwice1-2Silesia Miechowice
sobota, 18 czerwiec 2011 17:00 Liga Okręgowa 2010/2011Silesia Miechowice6-2ŁTS Łabędy



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341