GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2017/2018
Informacja o drużynie Urania R.Śl. GKS Urania Ruda Śląska

Użyta krótka nazwa: GKS
Club GKS Urania Ruda Śląska
Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 12 sierpień 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.7-1Krupiński
sobota, 19 sierpień 2017 10:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.2-0Pogoń R.Śl.
sobota, 26 sierpień 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.6-1Grunwald R.Śl.
sobota, 02 wrzesień 2017 16:00 Liga Okręgowa 2017/2018AKS Mikołów5-3Urania R.Śl.
sobota, 09 wrzesień 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.2-1Unia Kosztowy
sobota, 16 wrzesień 2017 16:00 Liga Okręgowa 2017/2018MKS Iskra2-1Urania R.Śl.
niedziela, 01 październik 2017 16:00 Liga Okręgowa 2017/2018LKS Łąka5-0Urania R.Śl.
sobota, 07 październik 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.0-2Piast Bieruń
sobota, 14 październik 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.0-5Pogoń Imielin
sobota, 21 październik 2017 15:00 Liga Okręgowa 2017/2018Podlesianka K.2-0Urania R.Śl.
sobota, 28 październik 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.-Górnik 09
sobota, 04 listopad 2017 13:00 Liga Okręgowa 2017/2018Wawel Wirek-Urania R.Śl.
sobota, 11 listopad 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.-Sparta Kat.
sobota, 18 listopad 2017 13:00 Liga Okręgowa 2017/2018Sokół Wola-Urania R.Śl.
sobota, 25 listopad 2017 11:00 Liga Okręgowa 2017/2018Urania R.Śl.-LKS Ogrodnik



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Unia Kosztowy611:416
Piast Bieruń515:315
Pogoń Imielin516:713
Podlesianka K.514:413
AKS Mikołów514:613
6 Urania R.Śl.617:1012
Górnik 09511:511
MKS Iskra610:1010
LKS Łąka613:88
10 Sokół Wola47:38
11 Sparta Kat.514:107
12 LKS Ogrodnik69:86
13 Krupiński56:134
14 Pogoń R.Śl.47:93
15 Wawel Wirek42:100
16 Grunwald R.Śl.52:200
  MF/AP
Pogoń Imielin1030:1125
Unia Kosztowy1019:1023
Piast Bieruń1122:1322
AKS Mikołów1025:1620
Podlesianka K.1023:1120
Górnik 091022:920
MKS Iskra1016:1517
Sparta Kat.1135:2217
LKS Łąka1120:1512
10 Sokół Wola1014:2212
11 Urania R.Śl.1021:2412
12 Krupiński1010:2610
13 LKS Ogrodnik1013:159
14 Wawel Wirek1011:207
15 Pogoń R.Śl.1114:294
16 Grunwald R.Śl.103:400
  MF/AP
Pogoń Imielin514:412
Sparta Kat.621:1210
Górnik 09511:49
AKS Mikołów511:107
Unia Kosztowy48:67
Podlesianka K.59:77
Wawel Wirek69:107
MKS Iskra46:57
Piast Bieruń67:107
10 Krupiński54:136
11 LKS Łąka57:74
12 Sokół Wola67:194
13 LKS Ogrodnik44:73
14 Pogoń R.Śl.77:201
15 Urania R.Śl.44:140
16 Grunwald R.Śl.51:200