GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Informacja o drużynie Urania R.Śl. GKS Urania Ruda Śląska

Użyta krótka nazwa: GKS
Club GKS Urania Ruda Śląska
Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 11 sierpień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.1-0Piast Bieruń
środa, 15 sierpień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019Podlesianka K.5-0Urania R.Śl.
sobota, 18 sierpień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.2-1MKS Lędziny
sobota, 25 sierpień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019MKS Iskra4-2Urania R.Śl.
sobota, 01 wrzesień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.2-0LKS Ogrodnik
sobota, 08 wrzesień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Wyzwolenie1-2Urania R.Śl.
sobota, 15 wrzesień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.8-1LKS Studzienice
niedziela, 23 wrzesień 2018 16:00 Liga Okręgowa 2018/2019Fortuna Wyry4-1Urania R.Śl.
sobota, 29 wrzesień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.1-5Sparta Kat.
sobota, 06 październik 2018 15:00 Liga Okręgowa 2018/2019Górnik 095-3Urania R.Śl.
sobota, 13 październik 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.1-4AKS Mikołów
sobota, 20 październik 2018 10:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.2-1Sokół Wola
sobota, 27 październik 2018 14:00 Liga Okręgowa 2018/2019Pogoń Imielin4-0Urania R.Śl.
sobota, 03 listopad 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.2-2Górnik MK
sobota, 10 listopad 2018 13:30 Liga Okręgowa 2018/2019LKS Łąka2-3Urania R.Śl.
sobota, 16 marzec 2019 15:30 Liga Okręgowa 2018/2019Piast Bieruń0-1Urania R.Śl.
sobota, 23 marzec 2019 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.1-4Podlesianka K.
sobota, 30 marzec 2019 16:00 Liga Okręgowa 2018/2019MKS Lędziny5-0Urania R.Śl.
sobota, 06 kwiecień 2019 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.1-2MKS Iskra
sobota, 13 kwiecień 2019 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019LKS Ogrodnik2-1Urania R.Śl.
sobota, 20 kwiecień 2019 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.6-1Wyzwolenie
niedziela, 28 kwiecień 2019 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019LKS Studzienice2-3Urania R.Śl.
środa, 01 maj 2019 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.3-6Fortuna Wyry
sobota, 04 maj 2019 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019Sparta Kat.2-2Urania R.Śl.
sobota, 11 maj 2019 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.3-2Górnik 09
sobota, 18 maj 2019 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019AKS Mikołów1-0Urania R.Śl.
sobota, 25 maj 2019 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019Sokół Wola1-2Urania R.Śl.
sobota, 01 czerwiec 2019 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.2-1Pogoń Imielin
sobota, 08 czerwiec 2019 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Górnik MK4-4Urania R.Śl.
sobota, 15 czerwiec 2019 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.5-1LKS Łąka



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341