GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2018/2019
Informacja o drużynie Urania R.Śl. GKS Urania Ruda Śląska

Użyta krótka nazwa: GKS
Club GKS Urania Ruda Śląska
Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 11 sierpień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.1-0Piast Bieruń
środa, 15 sierpień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019Podlesianka K.5-0Urania R.Śl.
sobota, 18 sierpień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.2-1MKS Lędziny
sobota, 25 sierpień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019MKS Iskra4-2Urania R.Śl.
sobota, 01 wrzesień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.2-0LKS Ogrodnik
sobota, 08 wrzesień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Wyzwolenie1-2Urania R.Śl.
sobota, 15 wrzesień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.8-1LKS Studzienice
niedziela, 23 wrzesień 2018 16:00 Liga Okręgowa 2018/2019Fortuna Wyry4-1Urania R.Śl.
sobota, 29 wrzesień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.1-5Sparta Kat.
sobota, 06 październik 2018 15:00 Liga Okręgowa 2018/2019Górnik 095-3Urania R.Śl.
sobota, 13 październik 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.1-4AKS Mikołów
sobota, 20 październik 2018 10:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.-Sokół Wola
sobota, 27 październik 2018 14:00 Liga Okręgowa 2018/2019Pogoń Imielin-Urania R.Śl.
sobota, 03 listopad 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Urania R.Śl.-Górnik MK
sobota, 10 listopad 2018 13:30 Liga Okręgowa 2018/2019LKS Łąka-Urania R.Śl.
sobota, 16 marzec 2019 15:00 Liga Okręgowa 2018/2019Piast Bieruń-Urania R.Śl.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów514:115
Sparta Kat.618:1012
3 Urania R.Śl.615:1112
Pogoń Imielin610:711
Fortuna Wyry610:611
Podlesianka K.512:210
MKS Lędziny58:410
Sokół Wola617:159
Piast Bieruń511:69
10 Górnik 09612:129
11 LKS Studzienice612:128
12 MKS Iskra58:87
13 Górnik MK59:77
14 LKS Ogrodnik54:84
15 Wyzwolenie69:154
16 LKS Łąka56:124
  MF/AP
AKS Mikołów1133:730
Pogoń Imielin1123:1223
Podlesianka K.1121:523
Sparta Kat.1128:1521
MKS Iskra1118:1619
LKS Studzienice1125:2617
Fortuna Wyry1116:1217
Górnik MK1120:1816
9 Urania R.Śl.1123:3015
10 MKS Lędziny1115:1415
11 Sokół Wola1124:2314
12 Piast Bieruń1113:1512
13 Górnik 091116:339
14 LKS Ogrodnik118:248
15 LKS Łąka1113:317
16 Wyzwolenie1115:305
  MF/AP
AKS Mikołów619:615
Podlesianka K.69:313
Pogoń Imielin513:512
MKS Iskra610:812
Górnik MK611:119
Sparta Kat.510:59
LKS Studzienice513:149
Fortuna Wyry56:66
Sokół Wola57:85
10 MKS Lędziny67:105
11 LKS Ogrodnik64:164
12 Urania R.Śl.58:193
13 LKS Łąka67:193
14 Piast Bieruń62:93
15 Wyzwolenie56:151
16 Górnik 0954:210