GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Informacja o drużynie Podlesianka K. LGKS 38 Podlesianka Katowice

Użyta krótka nazwa: POD
Club LGKS 38 Podlesianka Katowice
Adres: Sołtysia 25
  40-748 Katowice, śląskie
Założony: 1938

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 11 sierpień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019Górnik 091-2Podlesianka K.
środa, 15 sierpień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019Podlesianka K.5-0Urania R.Śl.
sobota, 18 sierpień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019Sokół Wola0-1Podlesianka K.
sobota, 25 sierpień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019Podlesianka K.-Pogoń Imielin
sobota, 01 wrzesień 2018 16:00 Liga Okręgowa 2018/2019Górnik MK-Podlesianka K.
sobota, 08 wrzesień 2018 16:00 Liga Okręgowa 2018/2019Podlesianka K.-LKS Łąka
sobota, 15 wrzesień 2018 16:00 Liga Okręgowa 2018/2019Piast Bieruń-Podlesianka K.
sobota, 22 wrzesień 2018 16:00 Liga Okręgowa 2018/2019AKS Mikołów-Podlesianka K.
sobota, 29 wrzesień 2018 16:00 Liga Okręgowa 2018/2019Podlesianka K.-MKS Lędziny
sobota, 06 październik 2018 15:00 Liga Okręgowa 2018/2019MKS Iskra-Podlesianka K.
sobota, 13 październik 2018 15:00 Liga Okręgowa 2018/2019Podlesianka K.-LKS Ogrodnik
sobota, 20 październik 2018 15:00 Liga Okręgowa 2018/2019Wyzwolenie-Podlesianka K.
sobota, 27 październik 2018 14:00 Liga Okręgowa 2018/2019Podlesianka K.-LKS Studzienice
sobota, 03 listopad 2018 14:00 Liga Okręgowa 2018/2019Fortuna Wyry-Podlesianka K.
sobota, 10 listopad 2018 13:30 Liga Okręgowa 2018/2019Podlesianka K.-Sparta Kat.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Pogoń Imielin25:26
2 Urania R.Śl.23:16
Fortuna Wyry23:14
AKS Mikołów14:03
Piast Bieruń12:03
Górnik MK16:13
Podlesianka K.15:03
MKS Lędziny13:03
Sparta Kat.28:53
10 Sokół Wola24:43
11 LKS Studzienice23:43
12 LKS Ogrodnik11:11
13 Wyzwolenie23:60
14 MKS Iskra11:20
15 LKS Łąka11:30
16 Górnik 0922:50
  MF/AP
AKS Mikołów312:29
Podlesianka K.38:19
Pogoń Imielin38:39
4 Urania R.Śl.33:66
MKS Lędziny37:46
LKS Studzienice35:56
Sparta Kat.310:66
Fortuna Wyry34:25
Piast Bieruń33:43
10 Górnik MK37:73
11 MKS Iskra35:63
12 Sokół Wola34:63
13 Wyzwolenie33:61
14 LKS Ogrodnik33:101
15 LKS Łąka35:130
16 Górnik 0932:80
  MF/AP
AKS Mikołów28:26
Podlesianka K.23:16
MKS Lędziny24:43
Sparta Kat.12:13
MKS Iskra24:43
Pogoń Imielin13:13
LKS Studzienice12:13
Fortuna Wyry11:11
Wyzwolenie10:01
10 LKS Ogrodnik22:90
11 Górnik MK21:60
12 Górnik 0910:30
13 Urania R.Śl.10:50
14 Piast Bieruń21:40
15 Sokół Wola10:20
16 LKS Łąka24:100