GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2018/2019
Informacja o drużynie Wyzwolenie Wyzwolenie Chorzów

Użyta krótka nazwa: WYZ
Club Wyzwolenie Chorzów
Adres: Lompy 10a
  41-500 Chorzów, śląskie
Założony: 1910

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 11 sierpień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019Wyzwolenie2-4AKS Mikołów
środa, 15 sierpień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019Wyzwolenie1-2LKS Studzienice
sobota, 18 sierpień 2018 17:00 Liga Okręgowa 2018/2019Fortuna Wyry0-0Wyzwolenie
niedziela, 26 sierpień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Wyzwolenie2-2Sparta Kat.
sobota, 01 wrzesień 2018 16:00 Liga Okręgowa 2018/2019Górnik 093-1Wyzwolenie
sobota, 08 wrzesień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Wyzwolenie1-2Urania R.Śl.
sobota, 15 wrzesień 2018 16:00 Liga Okręgowa 2018/2019Sokół Wola5-4Wyzwolenie
sobota, 22 wrzesień 2018 16:00 Liga Okręgowa 2018/2019Wyzwolenie3-2Pogoń Imielin
sobota, 29 wrzesień 2018 11:00 Liga Okręgowa 2018/2019Górnik MK1-0Wyzwolenie
sobota, 06 październik 2018 15:00 Liga Okręgowa 2018/2019Wyzwolenie0-3LKS Łąka
sobota, 13 październik 2018 15:00 Liga Okręgowa 2018/2019Piast Bieruń6-1Wyzwolenie
sobota, 20 październik 2018 15:00 Liga Okręgowa 2018/2019Wyzwolenie-Podlesianka K.
sobota, 27 październik 2018 14:00 Liga Okręgowa 2018/2019MKS Lędziny-Wyzwolenie
sobota, 03 listopad 2018 14:00 Liga Okręgowa 2018/2019Wyzwolenie-MKS Iskra
sobota, 10 listopad 2018 13:30 Liga Okręgowa 2018/2019LKS Ogrodnik-Wyzwolenie
sobota, 16 marzec 2019 15:00 Liga Okręgowa 2018/2019AKS Mikołów-Wyzwolenie



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów514:115
2 Urania R.Śl.717:1215
Sparta Kat.618:1012
Pogoń Imielin610:711
Fortuna Wyry610:611
Podlesianka K.512:210
MKS Lędziny58:410
Sokół Wola617:159
Piast Bieruń511:69
10 Górnik 09612:129
11 LKS Studzienice612:128
12 MKS Iskra58:87
13 Górnik MK59:77
14 LKS Ogrodnik54:84
15 Wyzwolenie69:154
16 LKS Łąka56:124
  MF/AP
AKS Mikołów1133:730
Pogoń Imielin1123:1223
Podlesianka K.1121:523
Sparta Kat.1128:1521
MKS Iskra1118:1619
6 Urania R.Śl.1225:3118
LKS Studzienice1125:2617
Fortuna Wyry1116:1217
Górnik MK1120:1816
10 MKS Lędziny1115:1415
11 Sokół Wola1225:2514
12 Piast Bieruń1113:1512
13 Górnik 091116:339
14 LKS Ogrodnik118:248
15 LKS Łąka1113:317
16 Wyzwolenie1115:305
  MF/AP
AKS Mikołów619:615
Podlesianka K.69:313
Pogoń Imielin513:512
MKS Iskra610:812
Górnik MK611:119
Sparta Kat.510:59
LKS Studzienice513:149
Fortuna Wyry56:66
Sokół Wola68:105
10 MKS Lędziny67:105
11 LKS Ogrodnik64:164
12 Urania R.Śl.58:193
13 LKS Łąka67:193
14 Piast Bieruń62:93
15 Wyzwolenie56:151
16 Górnik 0954:210