GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa A 2018/2019
Informacja o drużynie Gieksa II GKS Gieksa Katowice

Użyta krótka nazwa: GKS
Club GKS Gieksa Katowice
Adres: Bukowa 1
  40-108 Katowice, śląskie
Założony: 1964

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 26 sierpień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice-Gieksa II
niedziela, 02 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019KS Stadion Śląski Chorzów-Gieksa II
niedziela, 09 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-AKS II Mikołów
niedziela, 16 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019UKS Szopienice-Gieksa II
niedziela, 23 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Śląsk II Św.
niedziela, 30 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Strażak Mikołów-Gieksa II
niedziela, 07 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Urania II R.Śl.
niedziela, 14 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Wawel Wirek-Gieksa II
niedziela, 21 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Grunwald R.Śl.
niedziela, 28 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019PKS Józefka-Gieksa II
niedziela, 04 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 11 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019TP Jastrząb-Gieksa II
niedziela, 18 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Kolejarz Kat.
niedziela, 24 marzec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-MKS II Siemianowice
niedziela, 31 marzec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 07 kwiecień 2019 11:00 Klasa A 2018/2019AKS II Mikołów-Gieksa II
niedziela, 14 kwiecień 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-UKS Szopienice
niedziela, 28 kwiecień 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Śląsk II Św.-Gieksa II
niedziela, 05 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Strażak Mikołów
niedziela, 12 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.-Gieksa II
niedziela, 19 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Wawel Wirek
niedziela, 26 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Grunwald R.Śl.-Gieksa II
niedziela, 02 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-PKS Józefka
niedziela, 09 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019KS Hetman 22 Katowice-Gieksa II
niedziela, 16 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-TP Jastrząb
niedziela, 23 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.-Gieksa II



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281