GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Informacja o drużynie Gieksa II GKS Gieksa Katowice

Użyta krótka nazwa: GKS
Club GKS Gieksa Katowice
Adres: Bukowa 1
  40-108 Katowice, śląskie
Założony: 1964

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 26 sierpień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice-Gieksa II
niedziela, 02 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019KS Stadion Śląski Chorzów-Gieksa II
niedziela, 09 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-AKS II Mikołów
niedziela, 16 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019UKS Szopienice-Gieksa II
niedziela, 23 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Śląsk II Św.
niedziela, 30 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Strażak Mikołów-Gieksa II
niedziela, 07 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Urania II R.Śl.
niedziela, 14 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Wawel Wirek-Gieksa II
niedziela, 21 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Grunwald R.Śl.
niedziela, 28 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019PKS Józefka-Gieksa II
niedziela, 04 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 11 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019TP Jastrząb-Gieksa II
niedziela, 18 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Kolejarz Kat.
niedziela, 24 marzec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-MKS II Siemianowice
niedziela, 31 marzec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 07 kwiecień 2019 11:00 Klasa A 2018/2019AKS II Mikołów-Gieksa II
niedziela, 14 kwiecień 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-UKS Szopienice
niedziela, 28 kwiecień 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Śląsk II Św.-Gieksa II
niedziela, 05 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Strażak Mikołów
niedziela, 12 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.-Gieksa II
niedziela, 19 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Wawel Wirek
niedziela, 26 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Grunwald R.Śl.-Gieksa II
niedziela, 02 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-PKS Józefka
niedziela, 09 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019KS Hetman 22 Katowice-Gieksa II
niedziela, 16 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-TP Jastrząb
niedziela, 23 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.-Gieksa II



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów1333:239
Podlesianka K.1336:1132
MKS Iskra1328:1925
Pogoń Imielin1329:2122
Sparta Kat.1333:1622
6 Urania R.Śl.1333:2922
MKS Lędziny1324:1421
Fortuna Wyry1324:2021
Górnik MK1328:3020
10 Sokół Wola1326:2319
11 Górnik 091325:2419
12 LKS Studzienice1327:2718
13 LKS Ogrodnik1316:1815
14 LKS Łąka1319:2613
15 Piast Bieruń1317:2012
16 Wyzwolenie1321:396
  MF/AP
AKS Mikołów2666:1567
Podlesianka K.2672:2066
MKS Iskra2651:3750
Pogoń Imielin2654:3347
MKS Lędziny2652:2947
Sparta Kat.2656:3541
Fortuna Wyry2646:3939
8 Urania R.Śl.2651:6635
Górnik MK2651:6233
10 LKS Studzienice2649:6331
11 LKS Ogrodnik2630:4031
12 Piast Bieruń2638:4028
13 Sokół Wola2641:5228
14 Górnik 092637:7420
15 LKS Łąka2632:6419
16 Wyzwolenie2632:8910
  MF/AP
Podlesianka K.1336:934
AKS Mikołów1333:1328
MKS Lędziny1328:1526
Pogoń Imielin1325:1225
MKS Iskra1323:1825
Sparta Kat.1323:1919
Fortuna Wyry1322:1918
Piast Bieruń1321:2016
LKS Ogrodnik1314:2216
10 Górnik MK1323:3213
11 Urania R.Śl.1318:3713
12 LKS Studzienice1322:3613
13 Sokół Wola1315:299
14 LKS Łąka1313:386
15 Wyzwolenie1311:504
16 Górnik 091312:501