GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Informacja o drużynie Urania II R.Śl. GKS Urania Ruda Śląska

Użyta krótka nazwa: GKS
Club GKS Urania Ruda Śląska
Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 25 sierpień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Grunwald R.Śl.0-0Urania II R.Śl.
niedziela, 02 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.1-1PKS Józefka
sobota, 08 wrzesień 2018 17:00 Klasa A 2018/2019KS Hetman 22 Katowice2-2Urania II R.Śl.
niedziela, 16 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.0-2TP Jastrząb
sobota, 22 wrzesień 2018 13:30 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.2-4Urania II R.Śl.
niedziela, 30 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.2-3MKS II Siemianowice
niedziela, 07 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Urania II R.Śl.
niedziela, 14 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.1-3AKS II Mikołów
sobota, 20 październik 2018 15:00 Klasa A 2018/2019UKS Szopienice4-3Urania II R.Śl.
niedziela, 28 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.2-1Śląsk II Św.
sobota, 03 listopad 2018 14:00 Klasa A 2018/2019Strażak Mikołów1-2Urania II R.Śl.
niedziela, 11 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019KS Stadion Śląski Chorzów2-2Urania II R.Śl.
niedziela, 18 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.2-1Wawel Wirek
niedziela, 24 marzec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.3-4Grunwald R.Śl.
niedziela, 31 marzec 2019 16:00 Klasa A 2018/2019PKS Józefka5-1Urania II R.Śl.
niedziela, 07 kwiecień 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.0-1KS Hetman 22 Katowice
sobota, 13 kwiecień 2019 16:00 Klasa A 2018/2019TP Jastrząb2-1Urania II R.Śl.
niedziela, 28 kwiecień 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.2-1Kolejarz Kat.
niedziela, 05 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice2-2Urania II R.Śl.
niedziela, 12 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.-Gieksa II
niedziela, 19 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019AKS II Mikołów1-2Urania II R.Śl.
niedziela, 26 maj 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.3-0UKS Szopienice
niedziela, 02 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Śląsk II Św.0-3Urania II R.Śl.
niedziela, 09 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.-Strażak Mikołów
niedziela, 16 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.-KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 23 czerwiec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Wawel Wirek-Urania II R.Śl.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.Śl.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140