GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Informacja o drużynie Wawel Wirek GKS Wawel Wirek

Użyta krótka nazwa: WAW
Club GKS Wawel Wirek
Adres: Katowicka 1
  41-710 Ruda Ślaska, śląskie
Założony: 1920

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 25 sierpień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Wawel Wirek3-0KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 02 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Wawel Wirek3-0Grunwald R.Śl.
niedziela, 09 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019PKS Józefka-Wawel Wirek
niedziela, 16 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Wawel Wirek6-1KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 23 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019TP Jastrząb1-0Wawel Wirek
niedziela, 30 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Wawel Wirek-Kolejarz Kat.
niedziela, 07 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice-Wawel Wirek
niedziela, 14 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Wawel Wirek-Gieksa II
niedziela, 21 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019AKS II Mikołów-Wawel Wirek
niedziela, 28 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Wawel Wirek-UKS Szopienice
niedziela, 04 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Śląsk II Św.-Wawel Wirek
niedziela, 11 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Wawel Wirek-Strażak Mikołów
niedziela, 18 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.-Wawel Wirek
niedziela, 24 marzec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019KS Stadion Śląski Chorzów-Wawel Wirek



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
1 Urania R.Śl.413:212
AKS Mikołów412:012
Fortuna Wyry510:411
Pogoń Imielin48:310
Sparta Kat.514:89
LKS Studzienice511:88
MKS Lędziny46:47
Podlesianka K.38:26
MKS Iskra48:86
10 Piast Bieruń35:46
11 Sokół Wola411:116
12 Górnik 0946:66
13 Wyzwolenie59:124
14 LKS Łąka34:54
15 LKS Ogrodnik44:74
16 Górnik MK37:63
  MF/AP
AKS Mikołów824:421
Pogoń Imielin819:819
Podlesianka K.817:518
MKS Iskra817:1415
5 Urania R.Śl.818:1615
Sparta Kat.819:1214
Fortuna Wyry813:813
Sokół Wola816:1511
LKS Studzienice814:1811
10 MKS Lędziny812:1211
11 Górnik MK814:169
12 Górnik 0988:226
13 Piast Bieruń86:136
14 Wyzwolenie814:205
15 LKS Ogrodnik87:195
16 LKS Łąka88:244
  MF/AP
Podlesianka K.59:312
Pogoń Imielin411:59
AKS Mikołów412:49
MKS Iskra49:69
Górnik MK57:106
Sokół Wola45:45
Sparta Kat.35:45
MKS Lędziny46:84
9 Urania R.Śl.45:143
10 LKS Studzienice33:103
11 Fortuna Wyry33:42
12 Wyzwolenie35:81
13 LKS Ogrodnik43:121
14 LKS Łąka54:190
15 Górnik 0942:160
16 Piast Bieruń51:90