GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Klasa A 2018/2019
Informacja o drużynie MKS II Siemianowice MKS Siemianowice Śląskie

Użyta krótka nazwa: MKS
Club MKS Siemianowice Śląskie
Adres: Park Pszczelnik
  41-100 Siemianowice Śląskie, śląskie
Założony: 1945

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 26 sierpień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice-Gieksa II
niedziela, 02 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019AKS II Mikołów2-0MKS II Siemianowice
niedziela, 09 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice0-2UKS Szopienice
niedziela, 16 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Śląsk II Św.1-1MKS II Siemianowice
niedziela, 23 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice6-1Strażak Mikołów
niedziela, 30 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.2-3MKS II Siemianowice
niedziela, 07 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice3-1Wawel Wirek
niedziela, 14 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Grunwald R.Śl.2-2MKS II Siemianowice
niedziela, 21 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice1-4PKS Józefka
niedziela, 28 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019KS Hetman 22 Katowice2-1MKS II Siemianowice
niedziela, 04 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice1-1TP Jastrząb
niedziela, 11 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.1-0MKS II Siemianowice
niedziela, 18 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice5-1KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 24 marzec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-MKS II Siemianowice



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów716:121
Sparta Kat.823:1116
3 Urania R.Śl.819:1416
Pogoń Imielin815:815
Podlesianka K.716:514
MKS Lędziny714:714
Fortuna Wyry816:1414
MKS Iskra714:1013
Górnik MK717:1113
10 Piast Bieruń713:712
11 Sokół Wola819:1712
12 Górnik 09816:1512
13 LKS Studzienice815:228
14 Wyzwolenie811:224
15 LKS Łąka79:204
16 LKS Ogrodnik75:134
  MF/AP
AKS Mikołów1536:937
Pogoń Imielin1533:1433
Podlesianka K.1536:1233
Sparta Kat.1540:1929
MKS Iskra1528:2028
MKS Lędziny1530:1925
Fortuna Wyry1525:2224
Górnik MK1530:2823
9 Urania R.Śl.1530:3922
10 Piast Bieruń1520:1819
11 LKS Studzienice1531:4317
12 Sokół Wola1530:3217
13 Górnik 091521:4112
14 Wyzwolenie1520:428
15 LKS Ogrodnik159:318
16 LKS Łąka1516:467
  MF/AP
Podlesianka K.820:719
Pogoń Imielin718:618
AKS Mikołów820:816
MKS Iskra814:1015
Sparta Kat.717:813
MKS Lędziny816:1211
Górnik MK813:1710
Fortuna Wyry79:810
LKS Studzienice716:219
10 Piast Bieruń87:117
11 Urania R.Śl.711:256
12 Sokół Wola711:155
13 Wyzwolenie79:204
14 LKS Ogrodnik84:184
15 LKS Łąka87:263
16 Górnik 0975:260