GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Informacja o drużynie MKS II Siemianowice MKS Siemianowice Śląskie

Użyta krótka nazwa: MKS
Club MKS Siemianowice Śląskie
Adres: Park Pszczelnik
  41-100 Siemianowice Śląskie, śląskie
Założony: 1945

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 26 sierpień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice0-6Gieksa II
niedziela, 02 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019AKS II Mikołów2-0MKS II Siemianowice
niedziela, 09 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice0-2UKS Szopienice
niedziela, 16 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Śląsk II Św.1-1MKS II Siemianowice
niedziela, 23 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice6-1Strażak Mikołów
niedziela, 30 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Urania II R.Śl.2-3MKS II Siemianowice
niedziela, 07 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice-Wawel Wirek
niedziela, 14 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Grunwald R.Śl.-MKS II Siemianowice
niedziela, 21 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice-PKS Józefka
niedziela, 28 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019KS Hetman 22 Katowice-MKS II Siemianowice
niedziela, 04 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice-TP Jastrząb
niedziela, 11 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.-MKS II Siemianowice
niedziela, 18 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019MKS II Siemianowice-KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 24 marzec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-MKS II Siemianowice



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów514:115
Sparta Kat.618:1012
3 Urania R.Śl.615:1112
Pogoń Imielin610:711
Fortuna Wyry610:611
Podlesianka K.512:210
MKS Lędziny58:410
Sokół Wola617:159
Piast Bieruń511:69
10 Górnik 09612:129
11 LKS Studzienice612:128
12 MKS Iskra58:87
13 Górnik MK59:77
14 LKS Ogrodnik54:84
15 Wyzwolenie69:154
16 LKS Łąka56:124
  MF/AP
AKS Mikołów1133:730
Pogoń Imielin1123:1223
Podlesianka K.1121:523
Sparta Kat.1128:1521
MKS Iskra1118:1619
LKS Studzienice1125:2617
Fortuna Wyry1116:1217
Górnik MK1120:1816
9 Urania R.Śl.1123:3015
10 MKS Lędziny1115:1415
11 Sokół Wola1124:2314
12 Piast Bieruń1113:1512
13 Górnik 091116:339
14 LKS Ogrodnik118:248
15 LKS Łąka1113:317
16 Wyzwolenie1115:305
  MF/AP
AKS Mikołów619:615
Podlesianka K.69:313
Pogoń Imielin513:512
MKS Iskra610:812
Górnik MK611:119
Sparta Kat.510:59
LKS Studzienice513:149
Fortuna Wyry56:66
Sokół Wola57:85
10 MKS Lędziny67:105
11 LKS Ogrodnik64:164
12 Urania R.Śl.58:193
13 LKS Łąka67:193
14 Piast Bieruń62:93
15 Wyzwolenie56:151
16 Górnik 0954:210