GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2018/2019
Informacja o drużynie Kolejarz Kat. KS Kolejarz 24 Katowice

Użyta krótka nazwa: KOL
Club KS Kolejarz 24 Katowice
Adres: Alfreda 1
  40-152 Katowice, śląskie
Założony: 1924

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 26 sierpień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.3-0AKS II Mikołów
niedziela, 02 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019UKS Szopienice6-1Kolejarz Kat.
niedziela, 09 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.0-4Śląsk II Św.
niedziela, 16 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Strażak Mikołów2-1Kolejarz Kat.
sobota, 22 wrzesień 2018 13:30 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.2-4Urania II R.Śl.
niedziela, 30 wrzesień 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Wawel Wirek7-0Kolejarz Kat.
niedziela, 07 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.2-2Grunwald R.Śl.
niedziela, 14 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019PKS Józefka4-0Kolejarz Kat.
niedziela, 21 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.2-1KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 28 październik 2018 11:00 Klasa A 2018/2019TP Jastrząb3-2Kolejarz Kat.
niedziela, 04 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.2-0KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 11 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Kolejarz Kat.-MKS II Siemianowice
niedziela, 18 listopad 2018 11:00 Klasa A 2018/2019Gieksa II-Kolejarz Kat.
niedziela, 24 marzec 2019 11:00 Klasa A 2018/2019AKS II Mikołów-Kolejarz Kat.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Mikołów716:121
Sparta Kat.823:1116
3 Urania R.Śl.819:1416
Pogoń Imielin815:815
Podlesianka K.716:514
MKS Lędziny714:714
Fortuna Wyry816:1414
MKS Iskra714:1013
Górnik MK717:1113
10 Sokół Wola819:1712
11 Górnik 09816:1512
12 Piast Bieruń611:79
13 LKS Studzienice815:228
14 Wyzwolenie811:224
15 LKS Łąka79:204
16 LKS Ogrodnik75:134
  MF/AP
AKS Mikołów1536:937
Pogoń Imielin1533:1433
Podlesianka K.1536:1233
Sparta Kat.1540:1929
MKS Iskra1528:2028
MKS Lędziny1530:1925
Fortuna Wyry1525:2224
Górnik MK1530:2823
9 Urania R.Śl.1530:3922
10 LKS Studzienice1531:4317
11 Sokół Wola1530:3217
12 Piast Bieruń1418:1816
13 Górnik 091421:3912
14 Wyzwolenie1520:428
15 LKS Ogrodnik159:318
16 LKS Łąka1516:467
  MF/AP
Podlesianka K.820:719
Pogoń Imielin718:618
AKS Mikołów820:816
MKS Iskra814:1015
Sparta Kat.717:813
MKS Lędziny816:1211
Górnik MK813:1710
Fortuna Wyry79:810
LKS Studzienice716:219
10 Piast Bieruń87:117
11 Urania R.Śl.711:256
12 Sokół Wola711:155
13 Wyzwolenie79:204
14 LKS Ogrodnik84:184
15 LKS Łąka87:263
16 Górnik 0965:240