GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2010/2011
Informacja o drużynie KS Slavia II Ruda Śląska KS Slavia Ruda Śląska

Użyta krótka nazwa: SLA
Club KS Slavia Ruda Śląska
Adres: Sosinki 1
  41-700 Ruda Śląska, śląskie
Założony: 1919

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 05 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice0-1KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 12 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska2-1KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 19 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek0-0KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 26 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice4-0KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 03 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska3-0KS Kamionka Mikołów
niedziela, 10 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011LGKS 38 Podlesianka II Katowice1-3KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 17 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Pogoń II Ruda Śląska0-0KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 24 październik 2010 11:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.1-0KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 31 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska3-1LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 10 kwiecień 2011 12:00 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska8-0BKS Sparta II Katowice
sobota, 16 kwiecień 2011 17:00 Klasa B 2010/2011KS Hetman 22 Katowice3-0KS Slavia II Ruda Śląska
środa, 04 maj 2011 16:30 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska3-2GKS Wawel II Wirek
niedziela, 08 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska0-7UKS Szopienice
niedziela, 15 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011KS Kamionka Mikołów2-3KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 22 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska1-5LGKS 38 Podlesianka II Katowice
niedziela, 29 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska7-3KS Pogoń II Ruda Śląska
niedziela, 05 czerwiec 2011 11:00 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska1-0Urania II R.Śl.
niedziela, 12 czerwiec 2011 12:00 Klasa B 2010/2011LKS Pogoń II Imielin2-3KS Slavia II Ruda Śląska



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka421:112
LKS Tęcza412:212
Wawel Wirek411:49
LKS Niwy49:59
5 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
Sparta Kat.410:56
Wojkowice27:36
10 Podlesianka K.36:46
11 AKS Niwka48:56
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre46:163
17 LKS Źródło33:52
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka730:221
LKS Tęcza717:1015
Cyklon Rog.714:514
Wojkowice716:1014
Podlesianka K.715:814
Sparta Kat.715:1212
LKS Niwy714:1112
Górnik MK718:1610
9 Urania R.Śl.717:1510
10 AKS Niwka712:910
11 Naprzód Lipiny712:1810
12 Wawel Wirek711:149
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło78:163
17 Orzeł Mokre77:303
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka39:19
Cyklon Rog.37:29
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Sparta Kat.35:76
Zagłębie II513:156
Pogoń Imielin47:56
Naprzód Lipiny47:124
AKS Niwka34:44
10 MKS Siem-ce37:73
11 LKS Niwy35:63
12 Górnik MK34:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.33:81
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140