GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2010/2011
Informacja o drużynie BKS Sparta II Katowice BKS Sparta Katowice

Użyta krótka nazwa: SPA
Club BKS Sparta Katowice
Adres: Rolna 43
  40-555 Katowice, śląskie
Założony: 1924

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 05 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice0-1KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 12 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Kamionka Mikołów1-1BKS Sparta II Katowice
niedziela, 19 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice2-1LGKS 38 Podlesianka II Katowice
niedziela, 26 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Pogoń II Ruda Śląska1-2BKS Sparta II Katowice
niedziela, 03 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice0-3Urania II R.Śl.
niedziela, 10 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011LKS Pogoń II Imielin2-1BKS Sparta II Katowice
niedziela, 17 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice6-0UKS Szopienice
niedziela, 24 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice2-2KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 31 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek1-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 10 kwiecień 2011 12:00 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska8-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 17 kwiecień 2011 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice1-2KS Kamionka Mikołów
niedziela, 01 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011LGKS 38 Podlesianka II Katowice3-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 08 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice3-1KS Pogoń II Ruda Śląska
niedziela, 15 maj 2011 11:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.0-3BKS Sparta II Katowice
niedziela, 22 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice1-2LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 29 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice2-3BKS Sparta II Katowice
niedziela, 05 czerwiec 2011 11:00 Klasa B 2010/2011KS Hetman 22 Katowice3-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 12 czerwiec 2011 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice2-1GKS Wawel II Wirek



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza517:415
Szczakowianka421:112
LKS Niwy49:59
Podlesianka K.48:59
AKS Niwka511:59
Wawel Wirek511:79
7 Urania R.Śl.414:79
Górnik MK414:77
Naprzód Lipiny35:66
10 Sparta Kat.410:56
11 Wojkowice37:66
12 Cyklon Rog.47:35
13 MKS Siem-ce47:113
14 Pogoń Imielin36:63
15 Zagłębie II25:33
16 Orzeł Mokre58:193
17 LKS Źródło44:72
18 Górnik Piaski34:100
  MF/AP
Szczakowianka833:224
LKS Tęcza822:1218
Cyklon Rog.817:717
Podlesianka K.817:917
Sparta Kat.817:1315
Wojkowice816:1314
Górnik MK821:1613
AKS Niwka815:913
LKS Niwy814:1412
10 Urania R.Śl.819:2010
11 Naprzód Lipiny813:2010
12 Wawel Wirek811:179
13 Pogoń Imielin713:119
14 Zagłębie II718:189
15 MKS Siem-ce714:186
16 LKS Źródło89:183
17 Orzeł Mokre89:333
18 Górnik Piaski77:350
  MF/AP
Szczakowianka412:112
Cyklon Rog.410:412
Sparta Kat.47:89
Podlesianka K.49:48
Wojkowice59:78
Pogoń Imielin47:56
Zagłębie II513:156
Górnik MK47:96
Naprzód Lipiny58:144
10 AKS Niwka34:44
11 MKS Siem-ce37:73
12 LKS Niwy45:93
13 LKS Tęcza35:83
14 LKS Źródło45:111
15 Urania R.Śl.45:131
16 Górnik Piaski43:250
17 Wawel Wirek30:100
18 Orzeł Mokre31:140