GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2010/2011
Informacja o drużynie GKS Wawel II Wirek GKS Wawel Wirek

Użyta krótka nazwa: WAW
Club GKS Wawel Wirek
Adres: Katowicka 1
  41-710 Ruda Ślaska, śląskie
Założony: 1920

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 05 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Hetman 22 Katowice2-0GKS Wawel II Wirek
niedziela, 12 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011UKS Szopienice2-0GKS Wawel II Wirek
niedziela, 19 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek0-0KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 26 wrzesień 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Kamionka Mikołów0-4GKS Wawel II Wirek
niedziela, 03 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek4-0LGKS 38 Podlesianka II Katowice
niedziela, 10 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011KS Pogoń II Ruda Śląska0-1GKS Wawel II Wirek
niedziela, 17 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek1-2Urania II R.Śl.
niedziela, 24 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011LKS Pogoń II Imielin5-1GKS Wawel II Wirek
niedziela, 31 październik 2010 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek1-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 10 kwiecień 2011 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek3-4KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 17 kwiecień 2011 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek0-1UKS Szopienice
środa, 04 maj 2011 16:30 Klasa B 2010/2011KS Slavia II Ruda Śląska3-2GKS Wawel II Wirek
niedziela, 08 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek4-2KS Kamionka Mikołów
niedziela, 15 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011LGKS 38 Podlesianka II Katowice1-1GKS Wawel II Wirek
niedziela, 22 maj 2011 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek3-2KS Pogoń II Ruda Śląska
niedziela, 29 maj 2011 11:00 Klasa B 2010/2011Urania II R.Śl.5-2GKS Wawel II Wirek
niedziela, 05 czerwiec 2011 12:00 Klasa B 2010/2011GKS Wawel II Wirek3-1LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 12 czerwiec 2011 12:00 Klasa B 2010/2011BKS Sparta II Katowice2-1GKS Wawel II Wirek



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Szczakowianka949:724
LKS Tęcza925:823
LKS Niwy927:1121
Podlesianka K.822:519
5 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Sparta Kat.928:1216
Wojkowice721:1216
Cyklon Rog.919:814
10 Górnik MK922:1913
11 Wawel Wirek914:1313
12 Pogoń Imielin812:1113
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny811:2010
15 MKS Siem-ce916:1910
16 LKS Źródło817:188
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski86:350
  MF/AP
Szczakowianka1776:1446
Wojkowice1747:2236
Podlesianka K.1745:1535
LKS Tęcza1737:2235
Cyklon Rog.1744:1933
LKS Niwy1747:2633
Sparta Kat.1736:2825
Wawel Wirek1723:2724
Zagłębie II1739:4224
10 Urania R.Śl.1737:5622
11 MKS Siem-ce1733:3622
12 Pogoń Imielin1730:4422
13 AKS Niwka1733:2721
14 Górnik MK1733:3920
15 Naprzód Lipiny1725:4018
16 LKS Źródło1730:3617
17 Orzeł Mokre1717:734
18 Górnik Piaski1713:793
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.825:1119
Podlesianka K.923:1016
LKS Niwy820:1512
MKS Siem-ce817:1712
LKS Tęcza812:1412
Zagłębie II1021:3112
Wawel Wirek89:1411
10 Sparta Kat.88:169
11 Pogoń Imielin918:339
12 LKS Źródło913:189
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK811:207
15 Urania R.Śl.812:384
16 AKS Niwka88:174
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre85:341