GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2019/2020
Informacja o drużynie Urania R.Śl. GKS Urania Ruda Śląska

Użyta krótka nazwa: GKS
Club GKS Urania Ruda Śląska
Adres: Tunkla 12
  41-707 Ruda Śląska, śląskie
Telefon: 32 242 89 39
NIP: 641-20-32-461
E-mail: urania.prezes[at]wp.pl
Strona www: http://gksurania.pl/
Prezes: Bernard Wawrzynek
Założony: 1921

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
sobota, 10 sierpień 2019 11:00 Liga Okręgowa 2019/2020Urania R.Śl.6-1Górnik Piaski
sobota, 17 sierpień 2019 17:00 Liga Okręgowa 2019/2020Wojkowice5-2Urania R.Śl.
sobota, 24 sierpień 2019 11:00 Liga Okręgowa 2019/2020Urania R.Śl.0-4Podlesianka K.
środa, 28 sierpień 2019 17:30 Liga Okręgowa 2019/2020LKS Źródło1-1Urania R.Śl.
sobota, 31 sierpień 2019 11:00 Liga Okręgowa 2019/2020Urania R.Śl.2-1Pogoń Imielin
sobota, 07 wrzesień 2019 15:15 Liga Okręgowa 2019/2020Wawel Wirek2-0Urania R.Śl.
sobota, 14 wrzesień 2019 11:00 Liga Okręgowa 2019/2020Urania R.Śl.6-1Orzeł Mokre
sobota, 21 wrzesień 2019 16:00 Liga Okręgowa 2019/2020LKS Tęcza5-2Urania R.Śl.
sobota, 28 wrzesień 2019 11:00 Liga Okręgowa 2019/2020Urania R.Śl.2-1AKS Niwka
sobota, 05 październik 2019 15:00 Liga Okręgowa 2019/2020LKS Niwy5-0Urania R.Śl.
sobota, 12 październik 2019 11:00 Liga Okręgowa 2019/2020Urania R.Śl.3-3Zagłębie II
sobota, 19 październik 2019 11:00 Liga Okręgowa 2019/2020Urania R.Śl.0-5Cyklon Rog.
sobota, 26 październik 2019 11:00 Liga Okręgowa 2019/2020Górnik MK-Urania R.Śl.
sobota, 02 listopad 2019 11:00 Liga Okręgowa 2019/2020Urania R.Śl.-MKS Siem-ce
sobota, 09 listopad 2019 11:00 Liga Okręgowa 2019/2020Sparta Kat.-Urania R.Śl.
sobota, 16 listopad 2019 11:00 Liga Okręgowa 2019/2020Urania R.Śl.-Naprzód Lipiny
sobota, 23 listopad 2019 13:30 Liga Okręgowa 2019/2020Szczakowianka-Urania R.Śl.
sobota, 21 marzec 2020 15:00 Liga Okręgowa 2019/2020Górnik Piaski-Urania R.Śl.



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.Śl.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS Źródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.Śl.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS Źródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS Źródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370