GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Informacja o drużynie Pogoń R.Śl. KS Pogoń Ruda Śląska

Użyta krótka nazwa: POG
Club KS Pogoń Ruda Śląska
Adres: Hallera 14
  41-709 Ruda Śląska, śląskie
Założony: 1920

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
środa, 13 październik 2010 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.2-0MKS II Siemianowice
niedziela, 26 sierpień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.1-5Górnik II Wesoła
sobota, 01 wrzesień 2012 17:00 Klasa A 2012/2013KS Hetman 22 Katowice1-4Pogoń R.Śl.
sobota, 08 wrzesień 2012 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.2-1AKS II Mikołów
sobota, 15 wrzesień 2012 14:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-3Pogoń R.Śl.
sobota, 22 wrzesień 2012 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.2-4Strażak Mikołów
sobota, 29 wrzesień 2012 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.1-5Śląsk Świętochłowice
niedziela, 07 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK4-1Pogoń R.Śl.
sobota, 27 październik 2012 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.6-1Urania II R.Śl.
sobota, 03 listopad 2012 14:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny5-2Pogoń R.Śl.
sobota, 13 kwiecień 2013 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.2-0KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 21 kwiecień 2013 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów3-0Pogoń R.Śl.
sobota, 27 kwiecień 2013 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.2-3Sparta Kat.
wtorek, 30 kwiecień 2013 18:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła1-1Pogoń R.Śl.
sobota, 04 maj 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Strażak Mikołów1-5Pogoń R.Śl.
sobota, 11 maj 2013 17:00 Klasa A 2012/2013Śląsk Świętochłowice4-0Pogoń R.Śl.
sobota, 18 maj 2013 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.3-0Górnik MK
niedziela, 26 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013MKS II Siemianowice2-0Pogoń R.Śl.
sobota, 08 czerwiec 2013 14:00 Klasa A 2012/2013Urania II R.Śl.1-0Pogoń R.Śl.
niedziela, 16 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.2-1Naprzód Lipiny



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00