GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Informacja o drużynie Sparta Kat. BKS Sparta Katowice

Użyta krótka nazwa: BKS
Club BKS Sparta Katowice
Adres: Rolna 43
  40-555 Katowice, śląskie
Założony: 1924

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 26 sierpień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.5-0KS Hetman 22 Katowice
niedziela, 02 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów0-3Sparta Kat.
sobota, 08 wrzesień 2012 16:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-1Strażak Mikołów
sobota, 15 wrzesień 2012 14:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-3Pogoń R.Śl.
sobota, 22 wrzesień 2012 17:00 Klasa A 2012/2013Śląsk Świętochłowice0-1Sparta Kat.
sobota, 29 wrzesień 2012 13:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-1Górnik MK
niedziela, 07 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013MKS II Siemianowice0-2Sparta Kat.
niedziela, 21 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Urania II R.Śl.3-2Sparta Kat.
niedziela, 28 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-4Naprzód Lipiny
niedziela, 04 listopad 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła1-1Sparta Kat.
sobota, 13 kwiecień 2013 12:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-0AKS II Mikołów
sobota, 20 kwiecień 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Strażak Mikołów2-3Sparta Kat.
sobota, 27 kwiecień 2013 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.2-3Sparta Kat.
wtorek, 30 kwiecień 2013 18:00 Klasa A 2012/2013KS Hetman 22 Katowice2-4Sparta Kat.
sobota, 04 maj 2013 14:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-2Śląsk Świętochłowice
niedziela, 12 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK0-3Sparta Kat.
sobota, 18 maj 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.8-0MKS II Siemianowice
sobota, 01 czerwiec 2013 14:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-2Urania II R.Śl.
niedziela, 09 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny3-4Sparta Kat.
niedziela, 16 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.1-2Górnik II Wesoła



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00