GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Informacja o drużynie Górnik MK KS Górnik MK Katowice

Użyta krótka nazwa: KSG
Club KS Górnik MK Katowice
Adres: Bielska 1a (klub); Boya-Żeleńskiego 98 (stadion)
  40-749 Katowice, śląskie
Założony: 1977

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
środa, 13 październik 2010 16:00 Klasa A 2012/2013Śląsk Świętochłowice2-1Górnik MK
sobota, 25 sierpień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK1-0Urania II R.Śl.
sobota, 01 wrzesień 2012 16:30 Klasa A 2012/2013Naprzód Lipiny4-1Górnik MK
niedziela, 09 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK2-0Górnik II Wesoła
sobota, 15 wrzesień 2012 17:00 Klasa A 2012/2013KS Hetman 22 Katowice0-3Górnik MK
niedziela, 23 wrzesień 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK2-0AKS II Mikołów
sobota, 29 wrzesień 2012 13:30 Klasa A 2012/2013Sparta Kat.3-1Górnik MK
niedziela, 07 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK4-1Pogoń R.Śl.
niedziela, 21 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK2-2Strażak Mikołów
niedziela, 28 październik 2012 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK1-0MKS II Siemianowice
niedziela, 14 kwiecień 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK2-1Naprzód Lipiny
niedziela, 21 kwiecień 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik II Wesoła1-0Górnik MK
niedziela, 28 kwiecień 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK1-0KS Hetman 22 Katowice
wtorek, 30 kwiecień 2013 18:00 Klasa A 2012/2013Urania II R.Śl.1-0Górnik MK
niedziela, 05 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013AKS II Mikołów2-1Górnik MK
niedziela, 12 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK0-3Sparta Kat.
sobota, 18 maj 2013 15:00 Klasa A 2012/2013Pogoń R.Śl.3-0Górnik MK
niedziela, 26 maj 2013 11:00 Klasa A 2012/2013Górnik MK0-1Śląsk Świętochłowice
sobota, 01 czerwiec 2013 16:00 Klasa A 2012/2013Strażak Mikołów1-0Górnik MK
niedziela, 09 czerwiec 2013 11:00 Klasa A 2012/2013MKS II Siemianowice1-2Górnik MK



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00