GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Informacja o drużynie LKS Pogoń II Imielin LKS Pogoń Imielin

Użyta krótka nazwa: IMI
Club LKS Pogoń Imielin
Adres: Hallera 37a
  41-707 Imielin, śląskie
Założony: 1922

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin2-1KS Slavia II Ruda Śląska
sobota, 07 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice4-1LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin5-1KS Kamionka Mikołów
niedziela, 22 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II2-4LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin1-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 06 październik 2013 12:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.4-3LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 13 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin1-0Szombierki II Bytom
niedziela, 20 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin1-6KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 27 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice1-4LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 06 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska7-2LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin7-3UKS Szopienice
sobota, 26 kwiecień 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów3-2LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin6-2Jastrząb II
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-1LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin0-4Urania III R.Śl.
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom4-2LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów2-1LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin4-2Lechia Mysłowice



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00