GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home arrow Wyniki
Klasa B 2013/2014
Informacja o drużynie KS Slavia II Ruda Śląska KS Slavia Ruda Śląska

Użyta krótka nazwa: SLA
Club KS Slavia Ruda Śląska
Adres: Sosinki 1
  41-700 Ruda Śląska, śląskie
Założony: 1919

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin2-1KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska3-0KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 15 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice2-5KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 22 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom2-1KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska6-2UKS Szopienice
niedziela, 06 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów0-3KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 13 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska4-1Jastrząb II
sobota, 19 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-5KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 27 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska7-2Urania III R.Śl.
niedziela, 06 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska7-2LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów5-5KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska6-1Lechia Mysłowice
poniedziałek, 05 maj 2014 17:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska2-3Szombierki II Bytom
sobota, 10 maj 2014 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice3-2KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska-KS Kamionka Mikołów
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II-KS Slavia II Ruda Śląska
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska3-1BKS Sparta II Katowice
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.1-3KS Slavia II Ruda Śląska



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00
  MF/AP
AKS Niwka00:00
Cyklon Rog.00:00
Górnik MK00:00
Górnik Piaski00:00
LKS Niwy00:00
LKS Tęcza00:00
LKS Źródło00:00
MKS Siem-ce00:00
Naprzód Lipiny00:00
Orzeł Mokre00:00
Podlesianka K.00:00
Pogoń Imielin00:00
Sparta Kat.00:00
Szczakowianka00:00
Urania R.Śl.00:00
Wawel Wirek00:00
Wojkowice00:00
Zagłębie II00:00