GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Klasa B 2013/2014
Informacja o drużynie BKS Sparta II Katowice BKS Sparta Katowice

Użyta krótka nazwa: SPA
Club BKS Sparta Katowice
Adres: Rolna 43
  40-555 Katowice, śląskie
Założony: 1924

Ligi w których występowała drużyna

Pełny kalendarz sezonu
niedziela, 01 wrzesień 2013 17:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice3-2KS Kamionka Mikołów
niedziela, 08 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Jastrząb II0-3BKS Sparta II Katowice
niedziela, 15 wrzesień 2013 16:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice4-1Szombierki II Bytom
sobota, 21 wrzesień 2013 17:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice7-2Urania III R.Śl.
niedziela, 29 wrzesień 2013 11:00 Klasa B 2013/2014LKS Pogoń II Imielin1-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 06 październik 2013 13:30 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice5-6KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 13 październik 2013 11:00 Klasa B 2013/2014Lechia Mysłowice3-1BKS Sparta II Katowice
sobota, 19 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-5KS Slavia II Ruda Śląska
sobota, 26 październik 2013 15:00 Klasa B 2013/2014UKS Szopienice5-3BKS Sparta II Katowice
sobota, 05 kwiecień 2014 16:00 Klasa B 2013/2014KS Kamionka Mikołów6-0BKS Sparta II Katowice
niedziela, 13 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice9-0Jastrząb II
niedziela, 27 kwiecień 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Szombierki II Bytom6-1BKS Sparta II Katowice
niedziela, 04 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014Urania III R.Śl.4-2BKS Sparta II Katowice
niedziela, 11 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-1LKS Pogoń II Imielin
niedziela, 18 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Stadion Śląski Chorzów0-2BKS Sparta II Katowice
niedziela, 25 maj 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice3-2Lechia Mysłowice
niedziela, 01 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014KS Slavia II Ruda Śląska3-1BKS Sparta II Katowice
niedziela, 08 czerwiec 2014 11:00 Klasa B 2013/2014BKS Sparta II Katowice2-5UKS Szopienice



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Tęcza925:823
Szczakowianka840:721
LKS Niwy927:1121
4 Urania R.Śl.925:1818
AKS Niwka925:1017
Podlesianka K.719:516
Cyklon Rog.919:814
Wojkowice619:1113
Pogoń Imielin711:813
10 Sparta Kat.826:1113
11 Górnik MK922:1913
12 Wawel Wirek914:1313
13 Zagłębie II718:1112
14 Naprzód Lipiny710:1510
15 MKS Siem-ce813:187
16 LKS Źródło711:175
17 Orzeł Mokre912:393
18 Górnik Piaski74:250
  MF/AP
Szczakowianka1667:1443
LKS Tęcza1637:1935
Wojkowice1645:2133
Podlesianka K.1642:1532
Cyklon Rog.1639:1830
LKS Niwy1637:2430
Zagłębie II1638:3924
8 Urania R.Śl.1637:4722
Sparta Kat.1634:2722
10 Pogoń Imielin1629:4122
11 AKS Niwka1632:2521
12 Wawel Wirek1620:2621
13 Górnik MK1632:3720
14 MKS Siem-ce1630:3519
15 Naprzód Lipiny1624:3518
16 LKS Źródło1624:3514
17 Orzeł Mokre1616:674
18 Górnik Piaski1611:693
  MF/AP
Szczakowianka827:722
Wojkowice1026:1020
Cyklon Rog.720:1016
Podlesianka K.923:1016
LKS Tęcza712:1112
MKS Siem-ce817:1712
Zagłębie II920:2812
LKS Niwy710:139
Pogoń Imielin918:339
10 Sparta Kat.88:169
11 LKS Źródło913:189
12 Wawel Wirek76:138
13 Naprzód Lipiny914:208
14 Górnik MK710:187
15 Urania R.Śl.712:294
16 AKS Niwka77:154
17 Górnik Piaski97:443
18 Orzeł Mokre74:281